İlişkimin Kurtuluşu

Üniversite hazırlık dönemimde tanıştığım ve uzun süre platonik olarak aşk beslediğim kişiyle uzun devam eden bekleyişlerimin arkasından sonunda sevgili olmayı başarmıştık. Her şeyin yolunda gittiği, aşkımızı zirvede yaşadığımız mükemmel zamanlar geçiriyorduk. Birbirimizden başkasını gözümüz görmüyor, yalnız baş başa olup aşkımızı delicesine yaşamak istiyorduk. Büyük aşkımı bulmuşken asla hiçbir sebepten dolayı yitirmek istemiyordum. Eğer kaybedersem bu benim sonum olurdu. Derken o kara gün gelip çattı… Canım sevgilimle aramızda soğuk rüzgârlar esmeye başlamıştı. Ortada elle tutulur hiçbir sebep yokken sevgilim benden inanılmaz derecede uzaklaşmıştı. İnsan o an hiçbir şey düşünemiyor mantıklı davranamıyor. Bu sebepten olsa gerek ki ayrılık sürecimiz oldukça süratli oldu ve hazin son; sevgilim benden ayrılmıştı…

Medyum ismail’ın İlişkimdeki Yeri

Meydana getirecek hiçbir şeyim yoktu. Ne çevremdeki insanların ne de ailemin bana verebileceği hiçbir teselli kalmamıştı. Ben de çareyi internette aramaya karar verdim ve Medyum ismail’ın sitesiyle karşılaştım. Ve kendimi 05449174917 nolu telefonu ararken buldum. Kendisine başımdan geçen her şeyi olduğu benzer biçimde anlattım. Ve bana küs olan sevgiliyi geri döndürme büyüsünü uygulayacağını söylemiş oldu. En başta asla inandırıcı gelmemişti fakat başka çarem yoktu. Ve sabırla bekleyişimin sonucunda asla ummadığım hızla asla ummadığım güzel şeylerle karşılaştım.

Aşkımın Zaferi

Artık sevgilimle el ele, göz gözeydik. Her şey görkemli olmakla beraber üzerine üstlük aramız eskisinden daha iyiydi. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.

Bundan önceki yazımız olan İki Kişiyi Ayırma Büyüsü başlıklı makalemizde İki Kişiyi Ayırma Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası