İncir Büyüsü Aşk Büyüsü mü?

İncir Büyüsü Aşk Büyüsü mü?

İncir büyüsü aşk büyüsü mü? Merak mı ediyorsunuz. Büyüler yüzyıllardır insanoğlu tarafınca çeşitli amaçlar ile tercih edilen manevî ritüellerdir. Büyüler içinde en fazlaca tercih edilenlerden bir tanesi aşk büyüsü çeşitleridir. Aşk büyüsü olarak fazlaca fazla büyü türü bulunmaktadır. Uzun senelerdir uygulanan ve kişilerin mutluluğuna vesile olan en etkili aşk büyülerinden bir tanesi de incir büyüsüdür.

İncir büyüsü adından anlaşılacağı şeklinde incir meyvesi ile uygulanan bir aşk büyüsüdür. Sadece her büyüde olduğu şeklinde incir büyüsünde de uzman medyumlardan destek almak önemlidir. İnternette her ne kadar sihrin fazlaca kolay bir halde uygulanabildiğinden bahsedilse de her sihrin kendine özgü püf noktası bulunmaktadır. Bu yüzden de negatif sonuçlar ile karşılaşmamak ve kati sonuçlar almak için en iyi medyum hocalar tercih edilmelidir.

 

Pinİncir Büyüsü Meydana getiren Medyumlar

İncir büyüsü aşk büyüsü mü? Sorusuna verilecek cevap evet olacaktır. Eski Mısır döneminde ya da sonraki dönemlerde en fazlaca meydana getirilen ve bilhassa erkekleri elde etmek için uygulanan aşk büyüsünü incelediğinizde hem ak büyü hem de kara büyü olarak uygulandığını görebilirsiniz. Ak büyüler çoğu zaman kişilerin mutluluğu için yapılmaktadır. Bu yüzden de ak büyüler içinde bulunmaktadır.

Aşk büyüsü haricinde değişik amaçlar ile de uygulanabilmektedir. Mesela ebeveyn ve çocuklar arasındaki ilişkilerin düzelmesinde de incir büyüsünün etkilerinden faydalanılmaktadır. Sadece buradaki en mühim nokta incirin hangi şekilde kullanıldığıdır.  Aşk büyülerinde çoğu zaman yaş incir kullanılırken öteki ilişkiler için ise incirin kuru hali kullanılmaktadır. Bu yüzden de medyum hoca ile görüştüğünüzde amacınızı net bir halde belirtmelisiniz.

 

İncir Büyüsü ile Sevdiğinizi Aşık Etme

Birine aşk büyüsü yaptırmak için illa ki bekar biri olmanıza gerek kalmamıştır. Aşk büyüleri evli kişiler tarafınca da tercih edilmektedir. Bilhassa eşinden ilgi görmeyenler ya da eşinin gözü dışarda olan kişiler aşk büyüsüne yönelmektedir. Sadece hangi büyü türü olursa olsun daima işin ehli medyum hocalar tarafınca yapılmalıdır.

Aşık etme büyüsü olarak fazlaca fazla aşk büyüsü bilinmekte ve hepsinde amaç aynı olsa da birbirinden değişik uygulanış şekli olduğu bilinmektedir. İncir büyüsü aşk büyüsü mü? Diye araştırıldığında aşk büyüsü için uygulanmış olduğu görülmektedir. Elde edemediğiniz ya da evlilik yolunda ikna edemediğiniz biri var ise ona incir büyüsü yaptırarak kendinize aşık edebilirsiniz.

 

Rate this post
Yorum yapın