İnsanlar Beni Görmezden Geliyordu

Uzun vakit ilkin bir dostum çevresindeki kişilerden yeteri kadar ilgi görmediği düşüncesi ile devamlı olarak kendisini insanlardan uzak tutuyordu. Aslen onun istediği insanların kendisi ile ilgilenmeleri ve girmiş olduğu ortamın popüler kişilerinden biri olmaktı. Elinden geleni yapmasına karşın bunu başaramayınca kendisine medyum ismail ile tanışmasını ve bu derdini ona anlatmasını önerdim. Beni dinledi ve vakit kaybetmeden bu başarıya ulaşmış medyumun kapısını çaldı. Derdini kendisine anlattığında medum ismail bu problemi herkesi kendine bağlama duası ile çözebileceğini söylemiş oldu.

Artık Her insanın Gözünde Mühim Bir İnsandım

Yapmış olduğu işlemler ile kısa vakit içinde arkadaşımın derdine umar bulmuş olmasından sonrasında medyum ismail’a olan saygım bir kat daha arttı. Bilhassa o güne kadar insanlardan kaçan ve bir türlü istediği ilgiyi göremeyen dostum artık hepimiz tarafınca saygı duyulan ve insanların devamlı olarak beraber olmak istedikleri biri haline geldi. Üstelik bu durum fazlaca kısa zamanda kendiliğinden oluştuğu için bir tek ben değil dostum da hayatında meydana gelen bu değişime fazlaca şaşırmıştı.

 

Bundan önceki yazımız olan evliliğe ailenin karşı çıkmaması için büyü başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası