İşin hallolması için okunacak dua

Üniversite mezunuydum fakat iş mevzusunda bahtsız bir insandım. Neye elimi atsam kuruyordu resmen yada işe giriyordum fakat kıs süre sonrasında bir mesele çıkıyordu oldukca sık iş değiştirmiştim ve hiçbiri de bana uygun değildir. Açıkçası bu konudaki talihsizliğim canımı oldukca sıkıyordu ve ben de ne yapacağımı düşünürken işin hallolması için okunacak yakarış görmüştüm. Yakarış okuyarak da kendime teselli vermek istedim aslen bu şekilde düzeleceğini başlangıçta asla düşünmemiştim. Doğal olarak ki oldukca kötü yanılmışım şimdi daha iyi anlıyorum.
Daha ustalaşmış bir yardım aldım
Bu talihsizliği yok etmek ve kısmetlerimi çoğaltmak için ne yapabilirim bilmiyordum fakat medyum ismail diye bir isim internette devamlı olarak karşıma çıkıyordu. Ben de kendisiyle görüşmeye ve iş mevzusunda bana destek olup olamayacağını sormaya karar verdim. 05449174917’ten arayarak derhal görüşme ayarladım. İş açısından yaşadığım sorunları anlattım ve gördüğüm yakarış hakkında konuştum. Bana o denli destek oldu ki bence siz de işiniz hallolmuyorsa medyum ismail beyle görüşmeli, asla bu mevzuyu dikkatsizlik etmemelisiniz.
Artık oldukca güzel bir işim var
Artık oldukca güzel bir işim var ve ruhen de kendimi oldukça iyi hissediyorum. Üstelik maaşım da son aşama yüksek. Hafta sonlarım bana ilişik ve toplumsal güvencem de var daha ne isteyebilirim bilmiyorum fakat o seneler süresince çekmiş olduğu sıkıntılar yok oldu ya benden mutlusu yoktur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası