İstenmeyen Gelin

Erkeğimin ailesi tarafınca asla benimsenmedim. Kayınvalidem ve görümcelerim tarafınca hep itilip kakıldım ve onca yıl evliliğimi koruyabilmenin mücadelesini verdim. Fakat ne kaynanam ne de görümcelerim uyguladıkları baskı ve kötülükten asla vazgeçmiyorlardı. Maddi durumumuz kısıtlı olduğundan değişik bir eve taşınamıyorduk. Dolayısıyla düşmanlarıma yakın oturmak zorunda kalmıştım. Devamlı evime gelip gidiyorlardı. O dönem bununla beraber evimin değişik köşelerinde ve bazı giysilerim üstünde yağ lekesine benzer izler görmeye başlamıştım. Peşinden devamlı yaşadığım baş ağrıları sonunda migrene dönmüştü. Ondan sonra oldukca daha beter hastalıklar yüzünden yataklara düştüm.

Evimde ve kıyafetlerimdeki yağ lekeleri

Evimde ve kıyafetlerimdeki yağ lekeleri, kocamla kavgalarımız, devamlı hastalanıp yataklara düşüşüm ben de iyice kuşku oluşturdu. Bu olumsuzlukların kaynağını öğrenebilmek için bir medyuma danışmam koşul olmuştu. Bunun üstüne bir komşumun vasıtasıyla Medyum ismail’la kontakt kurdum. Evimdeki acayip durumları anlattım. Gördüğüm yağ lekelerinin domuz büyüsü bulunduğunu ve bunu kaynanam ve görümcelerim tarafınca yaptırıldığını öğrendim. Hocamız, bunun oldukca tehlikeli bir büyü çeşidi bulunduğunu ve bir an ilkin sihrin bozulması icap ettiğini söylemiş oldu.

Allaha şükür kurtuldum

Kendisinden Tanrı binlerce kez razı olsun. Evimdeki büyüyü bozup beni ve ailemi uçurumun eşiğinden çekip kurtardı. Büyü bozulmasaydı şuan da ben ve akrabalarım ne durumda olurduk düşünmek bile istemiyorum. Siz de hususi eşyalarınız yada evinizin değişik kısımlarında kir tarzında izlerle karşılaşırsanız zaman kaybetmeden 05449174917 nolu numaradan Medyum ismail’la iletişime geçin. Bu sihrin fazlaca önemsenmesi icap ettiğini ihmal etmeyin.

Bundan önceki yazımız olan İlişkimin Kurtuluşu başlıklı makalemizde İlişkimin Kurtuluşu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası