İstenmeyen Kişiyi Uzaklaştırma Büyüsü

Güzel bayanların çoğunun yaşamış olduğu bir sıkıntıyı ben de yaşadım ve size de bundan anlatmak isterim. Bundan bir yıl ilkin işe gidip gelirken bir insanın beni devamlı takip ettiğini fark ettim. Önceleri rastlantı sandım fakat sonrasında baktım ki, işe gidiş geliş saatlerimde devamlı etrafımda beliriyor. Derken bu kişiden ileti almaya başladım ve beni aramaya başladı. Mesajlarına yanıt vermediğim şeklinde aramalarını da engelledim fakat adam bana baka numaralardan ulaştı. Açıkçası beni takıntı haline getirmişti ve ben de bir türlü kurtulamıyordum. Bir dostum istenmeyen kişiyi uzaklaştırma büyüsü yaptırmamı önerdi.

Adamdan Kurtuldum Rahata Erdim

Arkadaşımın önerisi ile medyum ismail’ı aradım ve kendisine durumu tek tek izah ettim. Kurtulmak istediğimi söyledim. O denli kibar bir insan ki, beni nezaketle ve can kulağıyla dinledi. Hakikaten de insana refah verdiğini söyleyebilirim. Bu kişiyi uzaklaştırmak için ihtiyaç duyulan büyüyü yapmış oldu ve ortalama olarak iki hafta içinde bu adamdan tamamen kurtuldum. O günden sonrasında beni ne aradı, ne de karşıma çıktı. O denli rahatladım ki anlatamam.

Endişelerimden Kurtuldum

Bu adam hayatıma girdikten sonrasında endişelerim de artmıştı. Başıma devamlı bir şey gelecekmiş şeklinde yersiz bir kaygıya da kapılmıştım. Medyum ismail bu sıkıntılarımı da çözdü. Şu an rahat ve sıkıntısız bir ruh hali içindeyim. Hayatımdaki her şey yolunda. Ümit ederim siz de sorunlarınızdan kurtulmak için ona ilişik olan 05449174917 bu numarayı arayıp rahata erersiniz.

 

Bundan önceki yazımız olan İstenmeyen Gelin başlıklı makalemizde İstenmeyen Gelin hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası