Kale haza firaku beyni ve beynek

Geçen yıl evlendik ve o kadar da mutlu bir evliliğimiz vardı fakat iki ay sonrasında eşimin ablası ne yazık ki bizlere karışmaya başladı. Devamlı karımı bana karşı kışkırtıyordu ve bu durum anlam ifade etmeyen geliyordu bana şundan dolayı onunla aramızda herhangi bir sorunumuz yoktu. bana karşı garip bir düşmanlık geliştirmişti ve eşim de ne yazık ki bundan etkilenmeye başlamıştı. Ona zarar gelsin istemiyordum fakat evliliğimizi de korumak istiyordum. Ablası ile daha ilkin oldukca konuştum ve evliliğimizden elini çekmesini istedim. Bizlere zarar verdiğini söyledim fakat nafile asla beni dinlemedi ve devamlı kendisini haklı çıkarmaya çalıştı.
Evliliğim iyice bozulmaya başlamıştı
Eşimin ablasından sonrasında kayınvalidem de aynı şekilde negatif cümleler kurmaya başlayınca ben de annemden yardım almaya karar verdim. Durduk yerde evliliğim bitsin yada eşimle mesele yaşayayım istemiyordum. Annemin bilmiş olduğu medyum ismail bey vardı ki daha ilkin o da gitmişti kendisiyle. Onunla görüşmek istediğimi söyledim. Birlikte gittik ve bana kale haza firaku beyni ve beynek duası ile evliliğimize zarar veren insanları uzak tutabileceğimizi söylemiş oldu. Doğal olarak ki söylediklerini dikkatle dinleyerek uyguladım ve netice da aldım.
Evliliğim artık kale şeklinde sağlam
Evelallah medyum ismail bey yardımıyla ve duanın etkisiyle evliliğim kurtuldu. Kimse artık bizlere zarar veremiyor ve eşim de ailesine karşı beni korumak için çaba sarfediyor. Hiçbir olumsuzluk yaşamıyoruz ki siz de aramak isterseniz 05449174917 bu numaradan ismail beye ulaşabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası