Kara Büyü

Kara büyü insanları ismiyle bile korkutmaktadır. Kara büyü yapmak ve iyi mi yapılacağı mevzularındaki merakınızı açıklayacağız.

Kimi süre insanı ürkütse de kimilerinin de gerekseme olarak görmüş olduğu bu büyüyü yaptırmak için ismail Hoca ile irtibata geçebilirsiniz. Bu konudaki bilgisini sizinle paylaşarak memnuniyetini bildiren kişilerin yorumlarından size bahsedecek Medyum ismail ile güvenli bir yazışma kurabilirsiniz.

Kara büyü nedir?

Son aşama tehlikeli bir büyü olan kara büyü kişini tüm kabiliyetlerini hatta sağlığını bile kaybetmesine kadar varan durum oluşumlarına sebep olabilmektedir. Bu büyü öyleki tehlikelidir ki şahıs kendi kontrolünü yitirir; fena hareketlerde bulunma fena sözler söyleme şeklinde tutumlar artık günlük rutinleri haline gelebilir. Bu büyü ile insanoğlunun hayatından felaketler tamamlanmamış olmaz. Üst üste yıkımlar, ölümler ve sağlıkta bazı düzensiz durum karşılaşmaları olabilmektedir. Bu büyü kaçınılması ihtiyaç duyulan en mühim büyüler arasındadır. Kişilerin mantık kabiliyetini elinden aldıran bu büyü ile büyülenmeyi aslına bakarsak kimse istemez.

Kara büyü iyi mi yapılır?

Bu büyü yapılırken fena cinler ya da iblislerden yarar sağlanır. İnsanları zarara uğratmak ve yıkımlara uğratmak bu sihrin temel amacıdır. Bu büyü insanı düşündüren hakkaten yaptırmak istiyor muyum sorusunu kendisine dönerek dönerek sorduran bir büyüdür. Kişileri yıkımla cezalandıran bu büyüyü yaptırabilme cesareti her insanın harcı değildir. Kimi zaman size ziyanı dokunduğuna inandığınız bazense sizi çekemeyenlere ceza niyetine bu büyüden yaralanma tercihine gidebilmektesiniz. Kişiler üstünde dayatma durumları nükseden bu büyü fena niyetli ilimli insanların tercih ettikleri büyülerdendir.

Kara büyü çeşitleri normal olarak vardır. Değişik durumlara adapte edilerek isimlendirilen bu büyü adıyla bile kişileri ürkütmektedir. Bu sebeple bu büyüyü yaptırdıktan sonrasında kara büyü iyi mi bozulur merakına girmemelisiniz. Şu sebeple bu sihrin bozumu fazlaca zor olsa gerek. İnsanın kaderini değiştiren bir durum olan büyü yapımında net kararda olmanız ve isteğinize nazaran büyü yaptırmanız gerekmektedir. Örnek olarak evlilik adı altında samimi duygular olsa da sevginin olmadığı biriyle evlenebilmek amacıyla kara büyü yaptırıla bilinmektedir. Kişilerin sevdiklerini hayatlarında sürekli kılmak amacıyla evlilik amacıyla kara büyü yaptırdıkları olabilmektedir. Sabun büyüsü, kaşık büyüsü, voodoo büyüsü şeklinde çeşitlendirmeleriyle karşınıza çıkabilecek bu büyüler son aşama ölümcül ve tehlikeli olabilmektedir.

İnsanların bu büyülere gerekseme duyması durumunda oldukça ilimli insanlardan yarar almaları gerekmektedir. Sizler de bu büyüyü yaptırma amacı taşıyorsanız ismail Hoca ile irtibata geçme tercihinde bulunabilirsiniz.

05449174917 numaralı telefon hattıyla kolaylıkla ulaşacağınız Medyum ismail siz değerli ziyaretçilerimizin ihtiyacınıza güvenerek cevap bulabileceğiniz bir isimdir. Sormak istediklerinizi ön bilgilendirmeyle almak adına medyumismail@gmail.com hesabına mail atarak da adım atabilirsiniz. Siz değerli üyelerimizin talep duyacağınız kara büyü türünü, kime yaptıracağınızı ya da kara büyü iyi mi bozdurulur sorusuna cevap bulacağınız bu adres sizi rahatlatabilecektir. Siz de Medyum ismail ile hayatınızdaki değişimleri yakından takip etme fırsatını yakalamaya var mısınız?

Bundan önceki yazımız olan Kaşık Büyüsü başlıklı makalemizde kaşık büyüsü, kaşık büyüsü emareleri ve kaşık büyüsü tesirleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası