Kara Büyü Uygulamalarından Uzak Durmak

Kara Büyü Uygulamalarından Uzak Durmak

Kara büyü uygulamalarından uzak durmak ve ak büyü şu demek oluyor ki pozitif büyülere yönelmek kişinin ruh sağlığı açısından faydalıdır. Şu sebeple Kara büyü uygulamaları bir başka kişinin kötülüğünü istemektir. Eğer siz başka birinin kötülüğünü isteyip intikam duygusu beslerseniz, hırsla ve hınçla hareket ederseniz, bu duygular içten içe sizi kemirir ve bitirir. Kara Büyü uygulamaları yaptığınız şahıs de zarar görür sadece bu şekilde bir büyüyü yaptırmak istemek sizin ruhsal açıdan zor bir durumda olduğunuzu gösterir.

Kara büyü yaptırmak istemek doğru bir davranış değildir. Kara büyü yapmak yerine kendiniz için ak büyü yapmak kendinize geliştirici güzel enerji veren pozitif ritüeller uygulamak oldukça daha etkilidir. Mesela sevdiğiniz şahıs için birleşmek ve evlilik büyüleri yapmak; kendi işinizi geliştirmek için başarı ve ekonomik bolluk bolluk için büyü yapmak yada sıhhat durumunuzun olumluya gitmesi için ak büyü yapmak oldukça daha faydalıdır.

 

PinKara Büyü Nedir?

Kara büyü bir başkasının kötülüğünü istemek amacıyla meydana getirilen her türlü büyüdür. Bir başkasının sağlığını bozmak amaçlı bir başkasına ilişki yada evliliğini bozmak amaçlı, bir başkasının ekonomik durumunu yada işini bozmak amaçlı meydana getirilen büyüler Kara Büyü örnekleridir.

Olgun ve gelişmiş bir kişilik yapısına haiz olan insanoğlu Kara Büyü yerine Ak büyü yapmayı tercih ederler. Kara büyü uygulamalarından uzak durmak sizin ruh sağlığınızı geliştiren bir durumdur. Başkasının mutsuzluğunu evliliğinin bozulmasını isteyip Kara Büyü yaptıracağınıza, kendiniz için en güzel aşkı, en güzel mutluluğu, en güzel işleri bulmak için ak büyü hayata geçirmeye odaklansanız oldukça daha mutlu olmuş olursunuz.

 

Kara Büyü Emareleri ve Kara Büyü Çeşitleri

Kara Büyü emareleri, geçmeyen baş ağrısı, baş dönmesi, halsizlik, mide bulantısı ve bunlara ek olarak yaşama luğu eksikliği, yaşamı anlam ifade etmeyen bulmak ve geçmeyen can sıkıntısı halleri yaşamaktır. Zaman içinde kişinin hem iş hem gönül ilişkileri bozulmaya adım atar. Hayatında bir rota belirleyemez.

Mesela başka bir çiftin mutluluğunu engellemek için erkekliği ve erkeklik fonksiyonlarını bağlamak Kara Büyü örneğidir. Bu, kişilerin çocuk sahibi olmasını engeller. Bu durumda ve her türlü bir başkasının fizyolojik ruhsal sağlığını bozacak özellikte tüm büyüler, bir başkasının kötülüğünü istemek ve bunun için büyü yaptırmak Kara Büyü çeşitleri olmaktadır. Kara büyü uygulamalarından uzak durmak gerekir, bilmeden kendi başınıza yaptığınız Kara büyü uygulamaları karşı tarafa zarar verdiği kadar aynı oranda size de zarar verme ihtimali vardır.

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası