KARA BÜYÜ

Kara büyü nedir ve kara büyü iyi mi yapılır her insanın bilmesi ve dikkatli olması ihtiyaç duyulan hususlardandır. Kara büyüler, içinde iyi niyet taşımayan ve fena insanların tercih etmiş olduğu büyülerdir. Kara büyüler, tam anlamıyla isminin anlamını taşıyan büyülerdir. Kara büyü yapılmış kimsenin yaşamı alt üst olarak hep daha kötüleri gelmeye başlayacaktır. Kara büyüler, kişinin hayatında olan her şeye zarar verilirler ve her durumu olduğundan fena hale getirirler. Kara büyü tesirindeki kişinin iş hayatında olumsuzluklar meydana gelir. İşten çıkabilir, işten atılabilir, iş dostlarıyla arası bozulabilir, Şahıs eğer evliyse ev içinde huzuru kalmaz. Karısı/ kocası ile yaşamış olduğu ilişkisi bozularak karşılıklı soğukluk oluşur. Şahıs bekarsa kısmeti kapanır. Kara büyü, sevgilileri ve evlileri ayırabilecek kadar kuvvetli bir büyüdür. Kara büyü tesirinde olan kimsenin fizyolojik sağlığı da fazlaca büyük tehlikede anlamına gelir. Psikoloijisi darma duman olmuştur. Şahıs iyi bir şeyler yapmak istese bile kendinde o enerjiyi ve kuvveti bulamaz. Kendine inancını yitirip adeta özgüvensizleşir.

Tüm büyülerde olduğu benzer biçimde kara büyülerin de fazlaca çeşitleri vardır. En fena kara büyüden minimum fena kara büyüye kadar birçok kara büyü yapılmaktadır. Orta çağdan bu yana sayılamayacak kadar fazlaca kişinin yapmış olduğu ve bir o denli da kişinin yaşamını mahveden bir büyü çeşididir.

Kara büyüler, cinler ve öteki alemlerde barınan iblislerle iletişime geçilerek meydana getirilen, fenalık amaçlı büyülerdir. Medyumların yapmış olduğu her büyü kara büyü değildir. Bir çok medyum, iyi niyetli ve masumane büyüler (bilhassa aşk büyüleri) yapmaktadır.

Kara büyü yaptırmak, tüm inanışlara için günah olduğu benzer biçimde İslam’da da fazlaca büyük günahlar arasına girmektedir.

Kara büyüler, yapılmak istenen kötülüğe bakılırsa çeşitlere ayrılır. Kişiyi kendine aşık etmek için meydana getirilen kara büyüler olduğu benzer biçimde, kişinin mal varlığını kaybetmesi ya da sakat kalması yada ölmesi için yapılabilen kara büyüler de vardır. Burada dikkat edilmelidir ki; kara büyüleri her medyum bilhassa de inançlı ve iyi niyetli medyumlar yapmazlar. Bu biçim kara büyüleri meydana getirecek olan medyumlar fena niyetlidir. Bir tek büyü yapacağı kişiye karşı değil büyü yaptıran kişiye de fenalık besleyebilir. Kara büyü yaptırmak için danışılacak olan medyumdan gelebilecek hasarı ve sihrin hayata getireceği hasarı tartarak kişinin bu büyük kara büyü sorumluluğuna girişmesi gerekir. Birçok iyi medyum hoca tarafınca önerilmez. Kara büyüler ilk başta istenilen neticeleri gerçekleştirse de büyü yaptıran ve sihrin yapıldığı kişinin hayatına fazlaca büyük olumsuzluklarla zuhur eder.

Kişinin maddi işlerini bozmak ve parasal açıdan sorun çekmesi için meydana getirilen kara büyüler

Kişinin uykularını bağlayıp uykusuz kalması için meydana getirilen kara büyüler

Kişinin aile içi huzurunu kaybetmesi için meydana getirilen kara büyüler

Kişinin kısmetini kapatma amacıyla meydana getirilen kara büyüler

Kişinin erkekliğini bağlayarak meydana getirilen kara büyüler

Kişinin kocası/karısı ile mutsuz olması için meydana getirilen kara büyüler

Herhangi bir ailenin hane içi huzurunu bozmak amacıyla meydana getirilen kara büyüler

Kişiyi sağlığından etmek için meydana getirilen kara büyüler

Kişinin karakterinin değişmesi için meydana getirilen kara büyüler

Kişinin maneviyat yolculuğunu engellemek için meydana getirilen kara büyüler

Kişiye cinleri musallat etmek için meydana getirilen kara büyüler

Kişinin akıl ve ruh sağlığını yitirmesi için meydana getirilen kara büyüler

Kara büyüler, yüzyıllardan beri maalesef meydana getirilen ve birçok şahıs için dirimsel derecede problemler ve çözülmesi güç problemler ortaya çıkartan büyülerdendir. Kara büyülerin fenalık dereceleri bulunur. Bazı hocalar değişik yöntemlerle kara büyülerin üstündeki fena enerjiyi def ederek kara büyüleri olduğundan daha iyi bir hale getirebilmektedir. Kara büyüler ile ilgili olarak dört gözle beklenen mevzular kesinlikle işi bilen bir medyum hoca ile konuşulmalıdır. Kara büyülerin ne işe yaradığını detaylı bir halde öğrenmek için sitemiz üstünden iletişime geçerek medyum hocamızla görüşme sağlayabilirsiniz.

Rate this post
Yorum yapın