Kara Büyülerin Zararları

Kara Büyülerin Zararları

Kara büyülerin zararları nedir? Bilhassa büyü yaptırmak isteyen kişiler tarafınca merak edilmektedir. Büyü genel bir tabirdir ve çeşitli amaçlar için çeşitli uygulama şekilleri bulunmaktadır. Ak büyü ve kara büyü olarak uygulanabilmektedir. Her ne kadar ak sihrin insanlara zarar vermediği söylense de aslına bakarsak kişinin bilinçaltına hükmettiği ve istem dışı hareketlere sebep olduğundan gene de kişiye zarar verdiği düşünülmektedir.

Kara büyü icra eden medyumlar oldukça sınırı olan sayıda olsa da gene de kara büyüler ile uğraşan medyumlar bulabilirsiniz. Doğru, güvenilir ve dürüst medyum hocalar çoğu zaman kara büyü yapmaktan kaçınmaktadırlar. Bunun sebebi ise insanları hayatları ile oynamamak ve onlara zarar vermemektir.

 

PinKara Büyü Meydana getiren Medyumlar

Kara büyü icra eden medyum hocalar hem de kara büyü bozma işlemini de gerçekleştirmektedir. Oldukça kuvvetli etkilere haiz olduğundan dolayı meydana getirilen kişiler üstünde büyük olumsuzluklara yol açmaktadır. Çoğu zaman haset eden kişilerin uygulattığı bir büyü çeşidi olduğundan dolayı zararları da oldukça fazladır.

Kara büyü zararları en kolay olumsuzluktan en karışık olumsuzluklara kadar değişebilmektedir. Kara büyü meydana getirilen kişiler de çoğu zaman işlerinin ve kısmetlerinin kapanması, maddi kazançlarının durgunlaşması, amansız hastalıklar, aile içi problemler ve kavgalar baş göstermektedir. Eğer aşık etme amacı ile kişiye kara büyü yapılmışsa şahıs evli dahi olsa eşini ve çocuklarını terk ederek büyü yaptıran kişinin yanına gitmektedir. Kara büyülerin en büyük zararlarından bir tanesi ise kişinin tedavisi olmayan fiziki ya da ruhsal olarak hastalanması ya da ölümüne sebebiyet vermesi için meydana getirilen büyü türüdür.

 

Kara Büyü Bozan Medyumlar

Kara büyü bozan medyumlar derdinize ilaç olmaya devam etmektedir. Gittiğiniz medyum hoca ne kadar başarı göstermiş ve deneyimli ise kara büyü bozdurmadan o denli iyi netice alacaksınız anlama gelir. Tıpkı büyü yapılırken ruhani varlıklardan yardım alındığı benzer biçimde büyü bozulurken de bu güçlere gereksinim duyulmakladır. Bu sebeple seçeceğiniz medyum hocanın büyüde mühim bir görevi bulunmaktadır.

Kara sihrin zararları ve bozulmazsa bir yaşam boyu devam edecek etkilerini ortadan kaldırmak için en iyi medyum hocayı seçmelisiniz. Doğru tespit ile yapılacak kara büyü bozma işlemi sonrasında eski hayatınıza dönebilir ve sizi negatif etkileyen ne var ise hepsinin ortadan kalktığını görebilirsiniz.

 

Rate this post
Yorum yapın