Kaşık Büyüsü Nedir?

Kaşık büyüsü halk içinde malum bir büyü türüdür. Kaşık büyüsü nedir, bu büyü eşleri birbirine bağlamak ya da ayırmak için meydana getirilen bir büyüdür. Büyü tahta ya da demir kaşıkların üstüne dualar yazılarak, tılsımlar okunarak yapılır. Kaşık büyüsünün tesiri ve etki etmesi oldukça süratli olur. Tarihten beri malum en eski büyü çeşitleri arasındadır. Medyum ismail bu mevzuda sizlere detaylı informasyon verebilir. Kendisini 05449174917 numaralı telefonundan ararsanız, kaşık büyüsü ile ilgili informasyon alabilirsiniz.
Kaşık Büyüsü Tesirleri
Kaşık büyüsü eşleri bağlama ya da ayırma için yapılabilir. Kaşık büyüsü tesirleri öteki büyülere oranla daha kalıcı olur. Eşlerin muhabbetinin düzelmesi, sorunların giderilmesi, ayrı olanların tekrardan bağlanması benzer biçimde tesirleri kısa sürede gösterir. Bunun tersi olarak kaşık büyüsü ayırmak için yapılırsa, kaşıklar tersine çevrilerek meydana getirilen ayırma emekleri da vardır. Bu yüzden sihrin hangi amaçla yapılacağı hakkında meydana getirecek hocaya informasyon verilmelidir.
Kaşık Büyüsü Ne Süre Yapılır?
Kaşık büyüsünün amacı eşleri bağlamak için ya da ayırmak içindir. Sadece bu sihrin yeterli biri tarafınca yapılması gerekmektedir. Kaşık büyüsü ne vakit yapılır, bu büyü eşinizi kendinize bağlatmak, eşiniz sizi başkasıyla aldatıyorsa ondan ayırmak için, ayrıldığınız eşinizin geri dönmesi için, eşinizin kendinize aşkla bağlanması için ya da sevgilinizi bir başkasına gitmemesi için yapılabilir. Büyü esnasında meydana getirilen işlemler 3-7 gün içinde tamamlanıyor.

Bundan önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası