Kendine Âşık Etme Büyüsü

Kendine âşık etme büyüsü toplumda en fazla meydana getirilen büyüler arasındadır. Büyü değişik çalışmalarla yapılabilir. Bu büyülerin bazıları oldukça tehlikeli olabilir. Dinimize bakılırsa büyü gerçek kabul edilmiş ve yapılması yasaklanmıştır. Bu yüzden âşık etme büyüsü her insanın yapabileceği büyülerden değildir. Doğaüstü varlıklardan yardım alındığı için, yardımın iyi mi alındığı fazlaca önemlidir. Bu varlıkların büyüye iştirak etmesi ile büyü gerçekleşir. Bu yüzden âşık etme büyüsü için yardım alınmalıdır. Medyum ismail 05449174917 numaralı telefonundan sizlere bunun hakkında detaylı bilgiler verecektir.
Iyi mi Meblağ?
Meydana getirilen bir sihrin tesiri ne kadar fazla olursa tehlikesi de fazla olur. Bilhassa kalıcı âşık etme büyüleri şeklinde bağlama büyülerinin tesiri fazladır. Bu büyüler yanlış yapılmadığında tesiri fazlaca fazladır. Kendine âşık etme büyüsü iyi mi meblağ, bu sihrin fazlaca fazla yapılmasının sebebi hakkaten tesirini görülmesinden doğar. Doğru kişiler tarafınca yapıldığında, âşık etme büyümesi tesirini süratli bir halde gösterir.
Iyi mi Bozulur?
Kendine âşık etme büyüsü iyi mi bozulur, bu büyüyü yaptırmış olanlar ya da yaptırmayı düşünenler ya da kendisine yapıldığından kuşku duyanlar için bazı kolaylıklar sunulmuştur. Büyüleri bozmak için Cenabı Hak bazı kolaylıklar da göstermiştir. Sihrin bozulması için Nas Suresi, Ayetel Kürsi Suresi ve Felak Suresi fazlaca önemlidir. Bu surelerin bol miktarda okunması halinde sihrin tesiri ortadan kalkabilir.

Bundan önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası