Kendine aşık etme duası denenmiş

Karşılıksız aşka düşen biriydim ve hepimiz benzer biçimde ben de sevdiğim insanla birlikte olmak istiyordum. Doğal olarak ki onun da bana aşık olması gerekiyordu yoksa bu durum bu şekilde sürüp gidiyordu. Yaptığım hiçbir şey onun bana olan hislerini çoğaltmadı yada değiştirmedi. Bana yalnız dost olarak yaklaşıyordu ve ben bu durumdan dolayı gerçek anlamda üzüntü duyuyordum. İnternette kendine aşık etme duası denenmiş diye bir yorum okudum. Sonrasında başka yorumlar da buldum ve medyum ismail adını de ilk kere burada gördüm.
Medyumlara İnanmazdım
Başıma bu iş gelene kadar ben medyuma filan inanmazdım. Bu tip şeylerle de asla işim olmazdı. Aslına bakarsan yakarış ediyordum, başka bir yakarış ettiğimde gelecek miydi diye saçma sapan düşüncelere girmiştim. En sonunda çaresiz kaldığımı hissedince direkt medyum ismail beyin resmi telefonu 05449174917’ü aradım ve küçük bir ihtimal bu duayı deneyip çözüm alabilir miyim diye merak ettim. Kendisi ile görüşürken bile hala içimde kuşkular vardı.
Kesinlikle Doğruymuş
Benim at gözlüğü ile baktığım dünyada yakarış ile her şey olabiliyormuş. Bugüne dek ön yargılı yaklaşıyordum fakat medyum ismail bey yardımıyla anladım ki bu dualar işinin ehli kimseler tarafınca uygulandığında kesinlikle işe yarıyor. O günden sonrasında karşılıksız aşkım sonlanmış oldu şu sebeple artık karşılık görmeye başladım ve onun da bana aşık bulunduğunu biliyorum. Bu edinim ümit ederim sizin de işinize yarar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası