Kendine Bağlama Büyüsü

Bir adamın ya da bir kadının birini kendine bağlama büyüsü yaptırması talep gören büyüler arasındadır. Bu büyü bir aşk büyüsü gibidir. Eşler içinde, sevgililer içinde ya da dostlar içinde bu tür büyülerin yapılması talep edilebilmektedir. Bağlama büyüsünün tesiri oldukça fazladır. Kişiler arasındaki soğuklukların giderilmesi, kavgaların sona ermesi, aşkın tekrardan tazelenmesi şeklinde amaçlarla bu sihrin yapılması talep edilebilir. Bunun hakkında Medyum ismail ile 05449174917 telefondan görüşerek detaylı informasyon alabilirsiniz.
Iyi mi Yapılır?
Bir başka kişiyi kendine bağlamak için büyü yaptırmayı tercih edenler olabilir. Kendine bağlama büyüsü iyi mi yapılır, bu sihrin yapılabilmesi için bitkisel malzemeler, ceylan derisi, saç teli, hayvan derileri, toz, kan şeklinde malzemeler kullanılabilir. Sadece kendine bağlama büyüsü için en etkili araç-gereç safran olarak bilinmektedir. Bu büyü iyi niyetle yapılır. Buna karşın dinimizde büyü yapılması yasaklanmıştır.
Iyi mi Anlaşılır?
Kişiler kendine büyü yapıldığından kuşku edebilir. Kendine bağlama büyüsü iyi mi anlaşılır, bu sihrin yapıldığını gösteren bazı emareler bulunmaktadır. Kendine büyü meydana getirilen şahıs geceleri tertipli uyku uyuyamaz. Uykudan ansızın uyanma, uyuyamama şeklinde emareler gözlenir. Uykusunda görmüş olduğu rüyalarda sıkça yılan, akrep, köpek, kedi şeklinde canlıları görebilir. Terleyerek uykusundan sıçrar. Bu belirtilerin sebepleri de bulunamaz. Devamlı takip edildiğini düşünür. Kendini halsiz ve bitkin hisseder. Büyü meydana getiren kişiyi tüm negatif yönleriyle kabul eder.

Bundan önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası