Kesin Ayırma Büyüsü


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/buyunet/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/buyunet/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Kati ayırma büyüsü iyi mi yapılır sizlere bu mevzuda bilgiler vereceğiz ; Sevdiğiniz hanım ya da adamın bir başkası tarafınca çalınmaya çalışılması durumunda araya giren üçüncü şahısı pişman etmek için:
Bu üçüncü kişinin adı Cuma yatsı namazından sonrasında bir taşın üstüne yazılarak asla kurumayacak olan bir su birikintisinin ya da gölün içine atılır.

Arkasından 71 tane nohut tanesinin üstüne birer nokta koyup hepsi bir kesenin içine doldurulup ağzı sıkıca bağlandıktan sonrasında Tebbet suresi okunup üflenir.

Sabah alaca karanlıkta namazdan ilkin üçüncü kişinin adı 7 kez zikredildikten sonrasında toprağa 7, havaya 7 kez daha zikredilip suya doğru üflenir.

Ertesi gün yatsı namazından sonrasında bir kağıdın üstüne 3 minik üçgen çizilip her birinin içine üçüncü kişinin isminin ilk harfi yazılıp bu üçgenler bir karenin içine alınır. Arkasından 3 kez Hay Allah ya İah 7 kez ya cin kabzehu diye mırıldandıktan sonrasında üçgenlere doğru tu denir. Niyet edilerek istenildiği benzer biçimde dualar okunması mümkün ve her duanın sonunda ya cin diye mırıldanılır. Bu 3.gün yatsı namazından sonrasında uygulanan durum 9 gün süresince tekrarlanılır. 10.gün ise büyü meydana getirilen şahıs aklını yititirir.

Bundan önceki yazımız olan Ayırma Büyüsü İçin Meydana getirilen Dualar başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası