Kilit Büyüsü

Bugün sizlere kilit büyüsü iyi mi yapılır bu mevzuda bazı mühim bilgiler sunacağız ; Milattan önceki yıllarda şuan ki Irak sınırları içinde yaşayan Kaldaniler ile süregelen büyü zamanı günümüze kadar gelmiştir. Büyü, insanları tesiri altına alan ve ruhu etkileyen bir tılsımlama işlemidir.

Yapılmış amacına gore çeşit çeşit büyüler vardır. Kimi büyüler iyi amaçlarla kimi büyülerse fena amaçlarla yapılmaktadır. Hased edilen kişiye fenalık vermek amaçlı meydana getirilen büyüler olduğu şeklinde iki kişinin arasını bulmak için de meydana getirilen büyüler vardır. Büyüler hakkaten bu işin ehli olan insanoğlu tarafınca yapıldıklarında tutmaktadır. Fakat büyü yaptığını iddia eden pek oldukça dolandırıcı da bulunmaktadır.En oldukça yaptırılan büyü çeşitlerinden biri “kilit büyüsü” denilen ve hem iyi hem fena amaçlarla yaptırılabilen büyüdür. Büyü yapılırken asma kilit yada ona benzer kilitler kullanıldığı için bu büyü kilit büyüsü adını almıştır.

Bu büyü birçok sebeple yaptırılabilir. Birini kendinize aşık etmek, evden ve sizden uzaklaşan eşinizi eve bağlamak, sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak, işleriniz bir türlü rast gitmiyorsa işlerinizdeki kısmeti açmak, şansınız hakkaten kötüyse ve başınız beladan kurtulmuyorsa şansınızı arttırmak, eğer evde kalmışsanız ya da bir türlü evlenemiyorsanız kısmetinizi açmak şeklinde sebeplerden kilit büyüsü yaptırılabilir. Bunlar kilit büyüsünün iyi amaçlarla kullanıldığı durumlardır. Kıskandığınız bir çifti ayırmak ya da mutlu bir eşiyle olan evliliği olan çiftin arasını bozmak, birinin işlerinin fena gitmesini sağlamak, tinsel olarak birini huzursuz etmek, şansı yaver giden birinin şansını kapamak, evlenmek suretiyle olan birinin ilişkisini bozmak yada evliliğe hazır birinin kısmetini kapamak şeklinde sebeplerle de kilit büyüsü yapılabilmektedir. Bunlar da kilit büyüsünün fenalık amaçlı yapılanlarıdır.

Kilit büyüsünün en oldukça sevdiğiniz insanı bağlamak için yapıldığından bahsettik. Bunun için asma bir kilide gereksinim vardır. Bu kilide lüzumlu olan tılsımlı sözler okunması mümkün ve kilit kapatılır. Sihrin daha etkili olabilmesi için balmumu ile kilidin etrafı tutturulmalıdır. Böylelikle büyü oldukça daha kısa sürede tesir edecek ve tesiri de oldukça daha çok olacaktır.

Kilit büyüsü birinin kısmetini kapatmak için kullanıldığında kilit kapatılırken tam tersine kısmet açmak için meydana getirilen kilit büyülerinde kilitlenmiş olan kilide tılsımlı sözler okunarak kilit açılır. Kilidin açıldığı şeklinde büyü meydana getirilen kişinin kısmeti de açılır.

Kilit büyüsünü bu alanda hakkaten uzman kişilerin yapması halinde tesiri olmaktadır. Kilit büyüsü eski Süryani büyülerinden biridir ve bu sebepten Süryanice sözler de büyü yapılırken kullanılmaktadır. Bundan dolayı bu sihrin işinin ehli bir medyum tarafınca yapılması zorunludur. Oldukca etkili, kuvvetli ve kalıcı bir büyüdür.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası