Kimseye Âşık Olamıyordum

Birçok kızla flört etmiş olmama karşın hiçbiriyle evlenmeyi düşünmeyecek kadar evliliğe uzak olduğum zamanlardı. Anne ve babamın tek adam evladı olarak üzerimde devamlı evlilik baskısı vardı. Yaşım gelmiş geçiyor, yaşıtlarım çoluk çocuğa karışıyor ben halen bir kıza bağlanmakta güçlük çekiyordum. Onlarca güzel kızla beraber olmama karşın hiçbirine evlenme teklifi edesim gelmiyordu. Hayatımda bir mucize gerçekleşmesini ve birden bire birine yıldırım hızıyla âşık olabilmeyi umuyordum. Annem gece gündüz yakarış eder hale gelmişti. Aşkta yüzümün gülmeyeceğine inanmıştım artık. Tüm denemelerim başarısızlıkla sonuçlanıyordu.

Olağanüstü aşk büyüsü

Değişik bir şeylerin bana deva olabileceğini düşündüm. Aklımdaki şey bir medyuma ulaşmaktı fakat bu mevzuda fazlaca bilgisizdim. Bu alanda tecrübeli olan daha ilkin büyü yaptırmış ve yararını görmüş birkaç tanıdığa danıştım. Bana Medyum ismail’ı önerdiler. İlk işim web sitesine giriş yapmak oldu. Sayfayı adeta hatim ettim diyebilirim. Sayfa muhteviyatında aşk büyüsü sekmesini gördüğümde elim derhal telefonuma yöneldi. Medyum ismail’ı aramalı, kendisine bu mevzuda danışmalıyım diye düşündüm.

Sonunda âşık oldum

Hocamızın sesini duyduğum an içimi bir ferahlık, kalbimi bir ümit kapladı. Âşık olmak, birine bağlanmak ve kalbimin aşkla dolmasını istediğimi belirttim. Uygulayacağı sihrin fazlaca kısa süre içinde tesirini gösterip birine körkütük âşık olacağımı sağlayacağını söylemiş oldu. Duyduklarım benim için inanılmaz şeylerdi fakat hakikatten de şuan evli olduğum ve deliler şeklinde âşık oluğum eşime ilk görüşte vuruldum. Âşık olmakta zorluk çeken fakat aşkı arayan her insanın tek çaresi kuşku yok ki 05449174917 nolu telefondur.

Bundan önceki yazımız olan Kendine Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Kendine Bağlama Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü