KİŞİYE ÖZEL VEFK

 

Kişiye hususi vefk, değişik istekler doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bazen kişilerin sıkıntılarından arınması, kötülüklerden korunması için ara sıra da kişilerin sorun yaşaması ve fena hasiseler yaşaması için kullanılır. Kişilerin, fena niyet barındırarak yaptıkları her işlemin fena sonuçlar getireceği bilinmektedir. Maddi ya da tinsel bakımdan sorunların peydah olduğu, hayata karşı kuvvetsiz ve umutsuz hissettikleri hatta kimi zaman depresif ruh halinden çıkamayıp uzun süre depresyona girdikleri bilinir. Bundan kaynaklı fena niyetle hazırlanan kişiye hususi vefkler, oldukça tehlikeli olabilmektedir. Yalnızca fena amaçlı değil iyi amaçlı meydana getirilen kişiye hususi vefkler de bulunmaktadır. İyi niyetli kişiye hususi vefkler yapıldıktan sonrasında sadaka vermek, yaptıkları vefkin daha etkin olmasına destek olduğundan medyum hocalar tarafınca çoğunlukla tavsiye edilmektedir.

Uygulanan vefk işleminden sonrasında sadaka vermek vefki, iki kat etkili hale ulaşır ve üst düzey bir güç elde etmiş olur. Vefk uygulamasında, uygulamayı meydana getirecek olan medyum hocanın deneyimli olması fazlaca önemlidir. Medyum hocanın daha öncesinde birçok kere kişiye hususi vefk hazırlamış olması hazırlanan vefkin güç ve tesir durumunu yakından etkilemektedir. Aksi durumlarda bilgisiz ve düzmece hocaların hazırlamış olduğu kişiye hususi vefkler ters tepebilir ve fena neticelere mahal verebilir. Kişiye hususi vefkler fazlaca çeşitli amaçlar için yapılabildiği şeklinde hazırlık aşamaları da hocadan hocaya nazaran değişkenlik gösterebilmektedir. Her medyum hocanın kendine özgü deneyimlerinden oluşturduğu yöntem ve metotları bulunmaktadır.

 

Kişiye hususi vefk hazırlanması için bazı bilgilerin eksiksiz ve doğru bir halde temin edilmesi gerekmektedir. İşinin ehli medyum hocaların bir çok, vefk muskası hazırlaken Arap alfabesini kullanarak işlemi gerçekleştirmektedir. Arap alfabesi ile hazırlanan vefklerin daha kuvvetli ve kalıcı olduğu bilinmektedir. Medyum hocadan kişiye hususi vefk talep edilmeden ilkin kesinlikle Arap alfabesi kullanımı talep edilmelidir. Kişiye hususi vefk işlemi esnasında istenilen bilgiler:

 

Vefk uygulamasını yaptıran kişinin ismi-soyismi

Doğum yeri ve doğum zamanı, güvenilir olunması halinde doğum saati

Annesinin ve babasının adı

 

Belirtilen bu bilgilerin tümünün eksiksiz ve muntazam bir halde yazılmasından sonrasında, en aşağıda bulunan bölüme ayet-i kerimeler ve değişik duaların eklenmesi gerekmektedir. Kişiye hususi vefkin istenilen amaca daha iyi ulaşabilmesi için bu kağıt üstüne yazılmış bilgilerin bir uyum halinde olması gerekmektedir. Kişiye hususi vefk hazırlanırken medyum hocaların büyük bir informasyon birikimi barındırması gerektiği unutulmamalıdır. Zira kullanılacak olan bilgilerin oluşturacağı enerji alanının denetim altında tutulması her durumda mümkün olmayabilir. Enerji alanlarının denetim altında tutulamaması, kişilerin çevresinde sevilmiş olduğu ya da sevmediği birçok kişinin zarar görmesine sebebiyet verebilir.

 

KİŞİYE ÖZEL VEFK ETKİSİNİ ARTIRMA

 

Kişiye hususi vefk tesirini çoğaltmak için bazı noktalara dikkat etmek büyük rol oynamaktadır.

 

Kişiye hususi vefk hazırlanmadan ilkin, kişinin ne amaçla yaptığından güvenilir olması gereklidir.

Kişiye hususi vefk kağıtlarının gizli saklı olacak halde korunması önemlidir.

Vefk kağıtlarına, adına hazırlanan şahıs ve medyum hoca haricinde kimse el sürmemelidir.

Yazılan yazıların Arap alfabesi ile yazılmış olması gereklidir.

Yazılan tüm bilgilerin el yazısı ile yazılmış olması gerekmektedir.

Vefk tesirini çoğaltmak için kağıda kesinlikle dualar eklenmelidir.

Kişiler eğer hasta ise ve regl döneminde ise vefk yaptırmamalıdır.

Kişiye hususi vefk yaptıran şahıs, bu bilgiyi kimse ile paylaşmamalıdır.

Kişiye hususi vefk hazırlanırken, hazırlayan medyum hoca ile aynı ortamdabulunulması şarttır.

 

Kişiye hususi vefk yaptırmak, koruyucu vefk yaptırmak, aşk vefki yaptırmak, vefk hazırlama ilgili detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz sitemiz üstünden Türkiye’nin en güvenilir ve en meşhur medyum hocasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Rate this post
Yorum yapın

https://www.medyumismail.com/ Bağlama Büyüsü Aşk Büyüsü