Kısmet Açma

Kısmet açma, dualarla ve büyü ile yapılabilir. Sadece bu işlem oldukça önemlidir. Bazı hallerde kısmet açma işleminin ters tesir yapması da görülebilir. Bu yüzden kısmet açma işleminin işinin ehli kişilerce yapılması gerekmektedir. Ilk olarak kısmeti bağlı olan kişinin bunun niçin bulunduğunu ya da bağlılığın nereden kaynaklandığının bilinmesi gerekir. Lüzumlu araştırmalar yapılmadan kısmet açma işleminin yapılması halinde beklenmeyen ters etkisinde bırakır oluşabilir. Bunun hakkında Medyum ismail sizlere 05449174917 numaralı telefonundan açıklayıcı bilgiler verebilir. Kısmetinizin kapalı bulunduğunu düşünüyorsanız kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.
Iyi mi Yapılır?
Kısmet açma iyi mi yapılır, bu mevzuda gerekseme duyan kişiler için ilk olarak suya bakma ile işlem yapılabilir. Bakım esnasında kişinin adına müvekkel Hüddam çağrı edilir. Kişinin sorgulaması yapılarak, bağlılık olduğu görülürse kişiye temizlik yapılır. Temizlik işleminde şahıs saç telinden ayak tırnağına kadar temizlenir. Bundan sonrasında kısmet açma işlemi yapılır. İşlemler yapıldıktan sonrasında koruma ile işlemlerin kalıcı olması da sağlanır.
Tesirleri
Kısmet açma için meydana getirilen sihrin tesiri mevzusunda tereddütler yaşanabilir. Kısmet açma tesirleri yaşam boyu sürer. Kısmeti bağlı olan kişinin işleri asla birde olmaz. Sevilmiş olduğu kişilerle derhal ters düşer, kız istese pozitif olmaz. Kişinin kısmeti bağlı olduğunda maddi ve tinsel bakımdan kaderi negatif olur. Emekler doğru yapıldığı takdirde 7-21 gün içinde pozitif etkisinde bırakır görülmeye başlanır.

Bundan önceki yazımız olan Gerçek Büyüler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın