Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü yalnızca evlilik, aşk şeklinde mevzular için değil, iş ile ilgili olarak da kullanılır.

Örneğin uzun süredir işsizlik çekiyorsanız ya da istediğiniz kadar para kazanamıyor işler yolunda gitmediği için maddi zorluklar yaşıyorsanız iş için kısmet açma büyüsü yaptırmak rahatlatıcı bir seçim olacaktır.  Bu izahat ile kısmet açma büyüsü nedir merak edenlere azca da olsa destek olabildiğime inanıyorum. Zira ben bu deneyimi medyum ismail yardımıyla yaşadım ve son aşama memnun kaldım.

İş hayatım berbattı

Benim sorunum iş konusundaydı. İç çamaşırı satan bir esnafım. Son iki senedir satışlarda büyük düşüş olmuştu. Maddi açıdan fazlaca zor durumdaydım ve ailemin gereksinimlerini karşılama mevzusunda zorlanıyordum. Devamlı internette araştırma yapıyordum kısmet açma büyüsüyaptıranlar yorum ve düşüncelerini paylaştıkları kısımları okuyup duruyordum. Sonunda arayıp yardım istemem icap ettiğini fark edip harekete geçtim. Hocamızla yaptığımız küçük bir görüşmenin arkasından beklemeye başladım. Ortalama hafta içinde işlerimde gözle görünür bir değişiklik gerçekleşti. Müşterilerim arttı müşteriler çoğaldıkça mal yetiştiremeyecek duruma geldim bu doğrultuda yeni bir dükkân açabilecek duruma geldim. Şuan fazlaca şükür maddi açıdan hiçbir sıkıntım yok.

Verimli günler yakınınızda

Siz de benim şeklinde iş anlamında rahatlamak, ferahlamak, bolluk yaşamak isterseniz ilkin kısmetaçma büyüsü yaptıranların yorumları temalı yazıları okuyun. Böylelikle içiniz rahat şekilde arayacaksınız. 05449174917 ve [email protected] adreslerini kaydetmenizi tavsiye ederim zira bigün lazım olabilir.

Bundan önceki yazımız olan Geri Döndürme Büyüsü başlıklı makalemizde geri döndürme büyüsü, geri getirme büyüsü ve hamaylı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü