Kısmetin Açılması İçin Evlilik Büyüsü

Kısmetin Açılması İçin Evlilik BüyüsüPin

Kısmetin Açılması İçin Evlilik Büyüsü

Kısmetin açılması için evlilik büyüsü yapmak etkili yöntemlerden biridir. Anadolu kültürümüzde evlilik çağına gelmiş fakat hemen hemen evlenmemiş olan kişilerin kısmetinin kapalı olduğu düşünülür. Ve kısmet açılması için çeşitli büyüsel ritüeller yapılmaktadır.

Yuva oluşturmak ve bir aile oluşturmak dünyadaki istikametini bilmek anlama gelir. Yönünü ve nereye gideceğini bilen kişinin ise daha kuvvetli hedefleri olur. Bu hedefler kişiyi başarıya ulaştıran unsurlardır. Dolayısıyla iş mevzusunda bir hedef belirlemek yada bir yuva oluşturmak dünyadaki gerekliliklerden biridir. Şundan dolayı şahıs evlendiğinde ve topluma yararlı çocuklar yetiştirdiğinde ya da kendi kişiliğini yansıtan işlerle uğraştığında yaşamı daha anlamlı bulur, daha doyurucu ve mutluluk sahibi olur. Evlenmek için kısmetin açılmış olması gerekir; kısmeti açmak için ise belirli yöntemler ve büyüsel işlemler uygulanır.

 

PinKısmetin Açılması İçin Ne Yapmalı?

Kısmetin açılması için evlilik büyüsü ve bazı işlemler yapılır. Evlilik büyüsü kısmetin açılması için meydana getirilen temel uygulamalardan biridir. Kısmeti oluşturulan şahıs en kısa zamanda kendi fıtratına uygun biriyle tanışarak evlilik yolunda ciddi adımlar atar.

Anadolu’da kısmetin açılması için evlilik büyüsü yaptırmanın haricinde nişanlı çiftin nişan kurdelesinden küçük bir parçayı yutmak, gelinin ayakkabısının altına adını yazmak şeklinde uygulamalar yapılır. Bunun yanı sıra evli ve mutlu çiftlerin yanında zaman geçirmek durumun frekans yöntemiyle size de sirayet etmesini elde edecektir.

Kısmetin açılması için meydana getirilen bir öteki evlilik büyüsü ise anahtar ve kilit uygulamasıdır. Kapalı kilit kapalı kısmeti temsil eder. Kilidin anahtar ile açılması kısmetin açılacağına dair bir işarettir. Mukaddes günde çoğu zaman Cuma günü öğle namazının peşinden bu tip işlemler yapılır.

 

Evlilik Kısmetinin Açılması İçin Yakarış

Evlilik kısmetinin açılması için yapılacak öteki bir uygulama da çeşitli dualar sureler ve ayetleri okumaktır. Bu duaları belli süre içinde belli sayıda okumak kısmetin açılması için gereklidir. Aşağıda yer edinen duayı 41 gün süresince günde 41 kez okumak evlilik için kısmetin açılmasına destek sağlar:

İnnâ fetahnâ kir fethan-mübina.Ve fütihatis-semâiü fekânet ebvabâ.

Namaz sonrasındaki dualarda bu dilekler söylenir ve evlilik isteği ve Kısmetin açılması için yakarma etmek gerekmektedir. Kısmetin açılması için evlilik büyüsü yapılır ve çeşitli dualar okunması mümkün.

 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası