kızı kendine aşık etmek için büyü

Kızı kendine aşık etmek için büyü iyi mi yapılır kızı kendine aşık etme büyüsü hakkında bilinmeyenler aktaracağız ; Hanım ve adama meydana getirilen aşk ve bağlama büyüleri değişik teknik ve yakarış gerektirir. Eğer sevdiğiniz kız kıza aynı duyguları beslemiyor ise yapılabilecek oldukça etkili aşk ve bağlama büyüleri mevcuttur.

Sizlerle daha oldukça yakarış yöntemiyle yapılanları paylaşmakta yarar görüyorum. Tılsım gerektiren ve Hamas bilimsel ve tekniği içeren oldukça daha etkili tılsım ve büyüler de mevcut olup, Aşağıdaki duayı bir şişe gül suyu üstüne …… kere okuyarak, içine gül yaprakları atarak hazırlayacağınız banyo suyuna karıştırıp gusül abdesti almalı ve aşık olmasını istediiniz kızın size aşık olması için niyet etmelisiniz. Sadece banyodan derhal kısa süre içinde kızın sizi görmesini sağlamalısınız.

Allâhümme’ğfir lî hatîetî ve cehlî ve israfî fî emrî ve mâ ente a’lemu bihi minnî. Allâhümme’ğfir lî ceddî ve hezlî ve hataî ve amdî ve küllü zâlike indî. Allâhümme’ğfir lî ma kaddemtü ve mâ ahhartü ve mâ esrartü ve mâ a’lentü ve mâ ente a’lemu bihî minnî. Ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru ve ente alâ külli şey’in kadîr.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası