Kocam Bambaşka Biri Olmuştu

Oldukça mutlu devam eden evlilik hayatım anlayamadığım bir ekip sebepler sebebiyle bitme noktasına gelmişti. Bana bağlılığından güvenli olduğum kocam her geçen gün birazcık daha değişiyor, günden güne benden uzaklaşmaya başlıyordu. En sonunda eşimin yatağı terk etmesi ben de tarifi olmayan yaralar açmaya başladı. Gündelik hayatımızda kopukluklar yaşamakla kalmamış hem de hususi hayatımızdaki bir ekip durumlarda tamamen bitmişti. Organik olarak aldatıldığımı ve bu yüzden bana karşı sevgisinin tükendiğini kısa süre sonrasında da beni boşayacağını düşündüm. Fakat içimden bir ses değişik bir şeylerin buna niçin bulunduğunu fısıldıyordu.

Kocama büyü yapılmış

Oldukça yakın bir dostum kocama büyü yapılmış olabileceğini ve bu sihrin bozulması gerektiği mevzusunda beni uyardı. Bundan güvenli olmak adına güvenilir bir Medyuma danışma ihtiyacı hissettim. Birkaç günümü internette arayış içinde geçirdim ve sonunda Medyum ismail’ı aramaya karar verdim. Büyü konusunu ciddiye alan biri olduğum için güvenebileceğim bir insan olması benim için en önemliydi. Hocamıza durumumuzdan bahsettim. Kocama büyü yapılıp yapılmadığını öğrendikten sonrasında bana geri dönüş yapacağını belirtti. Hocamız ile bir sonraki görüşmemizde kocama yumurta büyüsü yapılmış bulunduğunu öğrendim.

Medyum ismail Büyüyü Bozdu

Sevgili hocam çok büyük çalışmalarının sonucunda kocama yapılmış olan fena büyüyü bozdu. Erkeğimin eski haline dönmesi oldukca kısa bir süre içinde gerçekleşti. Hususi yaşamımız tıpkı eskisi şeklinde canlı, hareketli ve aşk dolu olmaya başladı. Eşinde negatif anlamda değişiklik hisseden, eşiyle olan evliliği üstünde kara bulutlar olan her insanın 05449174917 nolu numaradan hocama ulaşmalarını tavsiye ederim.

Bundan önceki yazımız olan Kız Dostum Beni Terk Etti başlıklı makalemizde Kız Dostum Beni Terk Etti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası