Kocam Bir Anda Benden Soğudu

Kaçarak evlendim. Eşimin maddi durumu iyi olmadığından kayınvalidemin evinde yaşıyorduk. İlk başlangıçta kayınvalidem ile aramızdan su sızmazdı. Her insanın imreneceği kadar aramız sıkı fıkıydı. Örnek alınacak gelin kayınvalide modeliydik. Eşimle de aram fazlaca iyiydi. Süre içinde kayınvalidem bebek diye tutturmaya başladı. Ne yazık ki onca uğraşlarımıza karşın bebek sahibi olamadım. Kayınvalidem ele güne, mevzu komşuya adımı kısır gelin diye çıkardı. Utancımdan ölüyordum. O dönem erkeğimin fazlaca desteğini gördüm fakat o da bir yere kadar destek oldu. Sonrasında kocam da tıpkı kayınvalidem şeklinde kusurumu yüzüme vurmaya başladı.

Kayınvalidemden bu kadarını ummazdım

Kocamdaki değişiklik gaddarlığa kadar ilerlemişti. Benden ayrılmak istediğini biliyordum. Kayınvalidem tamamıyla erkeğimin aklına girmişti. İstediği de oldu. Meydana getirilen onca eziyete dayanamayıp evi terk ettim. Teyzemin evine sığındım. Teyzem iyi bilirdi erkeğimin bana düşkün bulunduğunu. Bunun altında bir iş var deyip durdu. Teyzemi sık sık internette Medyum sitelerinde gezinirken görüyordum. Sonunda aradığını bulmuş Medyum ismail’ı aramaya karar vermişti. Teyzemin benim adıma Medyum ismail ile görüşmesinin peşinden kayınvalidemin kocama soğutma büyüsü yaptırdığı gerçeğiyle yüzleştim. Hocamız zaman kaybetmeden çalışmalarına başladı. Yapmış olduğu çalışmalardan sonrasında yüzümü güldüren gelişmeler yaşandı.

Medyum ismail’a ne kadar teşekkür etsem azdır

Sihrin peşinden kocam Teyzemin evine gelip ayaklarıma kapanıp özürler diledi. Ayrı eve çıkacağımızı, artık annesinden uzakta, yalnız ikimizin olacağı bir evde yaşayacağımızı hatta evimizin bile hazır bulunduğunu söylemiş oldu. Şimdi kayınvalidemden uzak, kocamla beraber ayrı bir evde mutlu bir yuva içinde yaşamaktayız. Herhangi bir mevzuda sorun çekiyorsanız, kurtuluşu, 05449174917 nolu hatta bulacağınızdan güvenilir olabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Kız Dostum Beni Terk Etti başlıklı makalemizde Kız Dostum Beni Terk Etti hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü