Kocamın Çapkınlıkları Sonumuz Olacaktı

Birçok hanım şeklinde ben de kocasının çapkınlıklarıyla başa çıkmaya çalışan, kimi vakit evlatları için susan, kimi vakit evliliğini kurtarmak için türlü mücadeleler yaşayan bahtsız biriydim. Bu durumu deneyim edenler iyi bilirler, aldatılan bir bayan olmak ve bu gerçeği kabullenmek zorunda kalmak dünyanın en zor zorunluluklarından biridir. Ve ben bu durumu senelerce acı içinde kadınlık gururumdan yapıt kalmayacak noktaya gelinceye dek yaşadım. Yaşadığım kâbusa ne şekilde son verebilirim, kocamı kendime iyi mi bağlayabilirim diye düşündüm durdum. Bazen imajımı değiştirdim, kimi zaman giyim tarzımda farklılıklar yaratmaya çalıştım, yeri ulaştığında fazlaca daha hususi girişimlerde bulundum fakat nafile. Kocamı kendime bağlamayı ve gözünün dışarda olmamasını engelleyemiyordum.

Mutluluğa Giden Yol

Durumumun bilincinde olan kolu komşu hepimiz bana değişik fikirler veriyordu fakat bana içerlerinden en cazip geleni Medyum Hocayı aramaktı. Kendisinden yarar görmüş bir komşum vasıtası ile Medyum ismail ile görüşme yaptım. Kendisine erkeğimin bitmek tükenmek bilmeyen çapkınlığına karşın onu fazlaca sevdiğimden, beni hiçe saydığından, eve geç gelmelerinden, babalık vazifelerini yerine getirmediğinden, çocuklarımın ve benim ona muhtaç olduğumuzdan uzunca bahsettim. Bu durumda en etkili şeyin sevdiğini bağlama duası bulunduğunu söyleyip çalışmalarına başladı. O andan itibaren düşünebileceğiniz şeklinde içimi bir ümit, refah ve coşku, fazlaca tatlı bir telaş sardı.

Bana Bağlı Bir Koca Çocuklarına Düşkün Bir Baba

Umutlarım boşa çıkmamış, hocamız yardımıyla beni ve çocuklarını hiçe sayan hovarda kocamdan yapıt kalmamıştı. Artık evine, karısına ve çocuklarına bağlı bir kocaya haiz bir bayan olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Yaşadığım talihsiz durumları siz de yaşıyor olabilirsiniz. Asla kaygı duymadan 05449174917 nolu telefonu arayın derim dostlar.

Bundan önceki yazımız olan Kocam Bir Anda Benden Soğudu başlıklı makalemizde Kocam Bir Anda Benden Soğudu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası