Kocamın Ellerimden Kayıp Gittiği Kötü Günler

Hemen hemen yeni evli olmamıza karşın eşimin bana karşı aşkından, sevgi ve ilgisinden yaratı kalmadığını fark ettim. Bana deliler benzer biçimde âşık olan o adam gitmiş, yerine sevgisiz, ilgisiz, isteksiz ve beklentisiz bir insan gelmişti. Eşimdeki bu değişim yalnız ev ortamını germekle kalmıyor bununla birlikte iş yerinde de emek verme motivasyonunu düşürüyordu. Son zamanlarda işleri de kötüye gitmeye başlamıştı. Artık ilişkimizin sonuna geldiğimizi düşünmeye başladım fakat beni devamlı itip kakmasına karşın onu hala fazlaca seviyor, geri kazanmak istiyordum.

Kocamı yitirmek istemiyordum

Mutsuzluğumun hepimiz farkındaydı. Evliliğimi kurtarmak adına hepimiz değişik bir fikirle karşıma çıkıyordu. Bu fikirlerin içinden en cazip geleni bana bakılırsa büyü yaptırmak oldu. Bir arkadaşımın Medyum ismail’la iletişime geçmemi tavsiye etmesi üstüne direkt 05449174917 nolu hattı aradım. Hocamıza eşimin değişiminden, bana karşı olan ilgisiz ve sevgisizliğinden, evliliğimizin bitme noktasına geldiğinden fakat kocamı kendime bağlamak istediğimden bahsettim. Bunun üstüne bağlanma büyüsü çalışmasına başlayacağını söylemiş oldu. Bu şekilde eşimin bana sevgi duyup sonsuza dek bağlı kalacağından bahsetti. Duyduklarım karşısında gözlerim doldu. İhtimal dahi veremeyeceğim durumların gerçekleşebileceğini düşünmek inanılmazdı.

En güvenilir Medyum

Vakit içinde ilk olarak eşimin bana karşı olan tavırlarında yumuşama gözlemledim. Sonrasında gelişen süreçte fazlasıyla bağlı, beni seven, üzerime titreyen, her şeyden fazlaca beni düşünen bir kocaya dönüştüğünü gördüm. Bunlar benim hayal dahi edemeyeceğim şeylerdi fakat bizzat gerçekleri yaşıyordum.

Bundan önceki yazımız olan Erkeğimin Çapkınlıkları Sonumuz Olacaktı başlıklı makalemizde Erkeğimin Çapkınlıkları Sonumuz Olacaktı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası