Kocanı Ayağına Getirme Büyüsü

Sevgilin fazlaca uzakta olsa bile kendinize bağlamak ve fazlaca ötelerde olsa bile sizi sürekli olarak düşünmesi için okunacak duadır.Bir insanı murad ettiğin zaman üçlü vefkten “elifi boş bırak ve “elif” hanesine bir şey yazma.

YouTube video

Sekizinci hanedeki “eliften başka diğerlerini vefkteki nazme-dilmiş halleri ile yaz. Değişim yapmak ister isen ikinci burçtaki “he” hanesini çıkar ve bu haneye bir şey yazma. Böylece Adedi doğru olur. Bundan dolayı biz “he” hanesinin adedini aldık ve vefkteki harflerden sekizinci haneye girdik. İlk olarak dokuzuncu haneden başladık. Vefkin en üstünden yada ikinci haneden her birinin ölçüsü on beş olur.

YouTube video

ALLAHÜMME YA VEDÜD YA “Sevdiğiniz kişinin adı” VEDÜD YA VEDÜD “Sizin Adınız” YA ZEL ARŞİL MECİD YA MÜBDİ-U YA MUİYD YA FE’ALU LİMA YURİD ES ELÜKE Bİ NURİ VECHİKE VE SEYRANİ HÜBBİKE VE KULUBİ ENBİYAİKE VE EVLİYAİKE EN TELKİYE SECUCİN AHİN KECUCİN AHİN RECUCİN AHİN ŞECUCİN AHİN TECUCİN AHİN SECUCİN AHİN ĞECUCİN AHİNZECUCİN AHİN DECUCİN AHİN ZECUCİN AHİN ĞECUCİN AHİN FAKAT BEYAZ GİYME.

Çoğu zaman ayrılıklardan sonrasında meydana getirilen bir çalışmadır. Etkin yakarış ve tılsımlar kullanılarak hazırlanmış olur. Hayatımızdan ayrılan yada bir sebep yokken giden eş, nişanlı yada sevgiliyi döndürmek amaçlı yapılmaktadır. Bu yönde medyum ve hoca kuvvetli işlemler hazırlayarak sonuca gider. Kişiye hususi meydana getirilen özenli ve fedakâr bu işlemlerde yüksek olasıkıklarda pozitif sonuçlar almaktadır. Ayrılan terk eden yada nedensiz olarak giden bir kişinin size geri dönerek bağlanması kendi isteğiyle bu hatalarını anlayıp bu yoldan vazgeçmesi hedeflenir. Yaşanmış olan pişmanlıklar sonucunda kişinin özür dileyerek ve fazlaca pişman olarak size geri gelmesi dönmesi sağlanır. Sevdiğin ve ayağına gelmesini istediğin bir kimse için Cuma gecesi niyetine …kere okunması mümkün. Yakarış budur:
Bismillahirrahmanirrahim
Allahümmec’alil kurane fid dünya kariben ve fil kabri munisen ve fil kıyameti şefian birahmetike ya erhamerrahimin.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve öteki mevzularla ilgili sorunlarınızı iletişime geçerek konulabilirsiniz.

YouTube video

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası