Kocanın karısının sözünden çıkmaması için dua

Sizi asla dinlemeyen ve devamlı başına emir hareket eden, sanki siz yokmuşsunuz benzer biçimde davranan bir kocanız varda inanırım şu an okuduklarınız size yabancı gelmeyecektir. Sevmiş olarak evlenip sonradan pişmanlık duyduğum bir evliliğim vardı çükü eşim o denli başına buyruktu ki beni asla dinelemezdi. Ona lafımı geçiremediğim için de sinirlerim bozuluyordu. Neticede evlilik denilen şey karşılıklı gelişiyor o yüzden ne olursa olsun insanların karşısındakini de dinlemesi gerekiyordu. Ben de ona haddini bildirmeyi istedim açıkçası ve kocanın karısının sözünden çıkmaması için yakarış mevzusunda yardım aldım.
Netice muhteşem oldu
Aslına bakarsak bu yakarış yardımıyla onun kişiliğini ezmek değil fakat aramızdaki iletişimi güçlendirmek istedim. Aksi halde o da kendi fikirlerini savunabilir. Medyum ismail bey bana bu yakarış hakkında destek olduktan sonrasında eşim artık beni dinlemeye ve ne dersem halletmeye başladı. İlk başta hakikaten o denli değişik geldi ki. Neticede alışmadığım bir durum olduğundan yadırgıyordum fakat sonraları fazlaca hoşuma gittiğini itiraf etmeliyim.
Ne dersem yapıyor
Artık ne dersem yapıyor ve beni asla ikiletmiyor. Evde refah var ve sulh var. Aramı şahane güzelleşti. Ben de fazlaca mutlu ve rahatım. Tamamı medyum ismail bey yardımıyla oldu. Onu 05449174917’ten arayarak görüşmemiş olsaydım ve bu yakarış ile ilgili yardım almasaydım inanırım netice bu şekilde olmazdı. Doğru insanla her şey aniden değişiyor.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası