Kolay Aşk Duasının Okunuşu

Etkili aşk duaları vardır. anacak kişiye hususi meydana getirilen özenli yakarma işlemleri etkilerini oldukça acele göstermektedir. Bilhassa geçimsiz ailelerin evimizdeki huzurunu sağlamak, mutlu mesut bir yuvanın sıcaklığının azalmaması için meydana getirilen uygulamalardır. Nişanlılar ya da sevgililer içinde olumsuzlukların olmaması, münakaşaya yer vermemek ve çıkan olumsuzlukları ortadan kaldırmak maksatlıda hazırlanabilmektedir. Bu işlem için okuma meydana getirilen dualarıda bulunur. Isterseniz aşağıdaki duayı muhabbet vaktinde … kere okuma yaparak niyetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yakarma şu şekildedir:
“Allâhümme’ğfir lî hatîetî ve cehlî ve israfî fî emrî ve mâ ente a’lemu bihi minnî. Allâhümme’ğfir lî ceddî ve hezlî ve hataî ve amdî ve küllü zâlike indî. Allâhümme’ğfir lî ma kaddemtü ve mâ ahhartü ve mâ esrartü ve mâ a’lentü ve mâ ente a’lemu bihî minnî. Ente’l-mukaddimu ve ente’l-muahhiru ve ente alâ külli şey’in kadîr”.
Aşk bağlama muhabbet sevgi geri getirme kısmet evlilik ve öteki mevzularla ilgili sorunlarınızı 05449174917 arayabilir ya da whatsapp’tan yazabilirsiniz.

YouTube video

Bundan önceki yazımız olan Aşık olsun diye yakarma başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası