LEYSE LEHA MİN DUNİLLAHİ KAŞİFE

İşlerim ile son aşama sorun yaşadığım bir dönemde tanıdığım medyum ismail bana muhteşem şekilde yol gösterdi. Kendisinin üstüm dini bilgisi, kabiliyetleri ve bilimsel yardımıyla maddi sıkıntılarımdan ve üzerimdeki ruhsal olumsuzluklardan kurtuldum. Hem kendimden meydana gelen, hem de piyasadan meydana gelen bazı hatalar ve şanssızlıklar yüzünden maddi sorunlarım vardı. İnanılmaz bir darboğaza girmiştim ve son aşama sıkılıyordum. Bu durum psikolojimin de bozulmasına niçin oldu.
Sıkıntılarımdan ismail Bey Yardımıyla Kurtuldum:
Bir tanıdığım derdime deva olacak insanı tanımamda aracı oldu. Bana oldukca güçlü kabiliyetleri ve dini bilgisi olan ismail Hoca’dan bahsetti. Ben de derhal kendisinin verdiği 05449174917 numaralı telefondan arama yaptım ve buluşma aldım. Karşımda son aşama anlayışlı, dikkatle dinleyen, samimi ve saygılı bir insan buldum. Bana sıcak yaklaşımı tüm dertlerimi dökmemi sağlamış oldu.
Beni Borçlardan Kurtaran Yakarma:
Beni borçlardan kurtaran yakarma leyse leha min dunillahi kaşife ile tanıştırdı. Bu duayı ne süre ve iyi mi okumam icap ettiğini dikkatlice söyledi. Ben de kendisinin dediklerini dikkatlice yaptım. Üstelik bunaldığım zamanlarda kendisini aradım ve tembih aldım. Devamlı içtendi. Duanın tesirini kısa sürede gördüm. Ilkin içinde olduğum bunalımlı ruh halinden kurtuldum. Arkasından işlerim açıldı ve bugünkü kazançlarımı hayata geçirmeye başladım. Şu anda son aşama iyi ekonomik durumumla ismail bey yardımıyla tanıştım diyebilirim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası