Maddi Manevi Zarar Uğradım

Sevdiğim adamı elimden alan hanım yüzünden büyü yaptırma sonucu aldığımda başıma geleceklerden habersizdim. Uğruna her şeyi ardımda bırakacağım kadar seviyordum onu. Aynı şekilde onun da beni oldukça sevdiğini hissediyordum. Oldukca tatlı, keyifli, aşk dolu bir beraberliğe sahiptik. O hanım aşkımıza gölge düşürene dek oldukça mutluyduk. Sevdiğim erkeği her şeyden üstün görüyor, yaşantımı yalnızca ona adıyordum. İşte böylesine kara sevdalıydım ona fakat bigün beni bir hanımla aldattığını öğrendiğimde kafamdan aşağıya kaynar sular döküldü, nefes alamıyorum sandım.

Adım Adım Dolandırıcılık

Bana geri dönmesi için oldukça dil döktüm fakat sanki hanım ona kara büyü yapmıştı. Bana senelerce aşk besleyen, sevgisini hissettiren adam o değildi sanki. Bir süre aşkımı kalbime gömmeyi, hayatıma yeni bir sayfa açmayı demedim fakat olmadı. Hiçbir şeye sıfırdan başlayamıyordum. Onu unutmak için başka biriyle evlenmeyi bile düşündüm lakin cesaret edemedim. Oldukca geçmeden o şeytan hanımla evlendiğini öğrendim. Elim kolum tutmadı. Günlerce yataktan çıkamadım. Yemeden içmeden kesildim. Hırstan, öfkeden çılgına döndüm. İkisinin de gün yüzü görmemesi için büyü yaptırmaya karar verim. Bu yüzden Medyum Ümit tek çarem oldu.

Etkisinde bırakan Yalan Sözlerle Ayakta Uyutuyorlar

Kilit büyüsü ile aralarını açacağını, birbirlerinden soğuyup sav zamanda boşanacaklarını söylemiş oldu. Vaat etmiş olduğu her şeye kandım. Boşandıklarını duymak, erkeğimin bana geri döneceği güne tanık olmak için sabırsızlanıyordum. Fakat aylar geçmesine karşın hala ayrılmamış üstelik bir de kadının hamile bulunduğunu öğrenmiştim. Mutsuz olacakları yerde mutluluktan çocuk bile yapmışlardı. O an anladım ki medyum kılıklı bu şahıs düzenbaz dolandırıcının tekiymiş. Maddi ve içsel çöküş yaşamamak için lütfen bu insanların oyununa gelmeyin dostlar. Ilk olarak araştırın, gerçek bir medyum olduğundan güvenilir olarak ücret ödeyin.

Bundan önceki yazımız olan Kocam Düzelir Sanmıştım başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum davran, medyum devran ve sahtekar medyum devran hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası