Medyum Alper

Ben medyum Alper ile ilgili bir şeyler söylemek isterim. Sanırım bu kişiden şikayeti olan yada görüşüp boş yere parasını kaptıran tek şahıs ben değilim. İnternette bu kimse hakkında sayısız negatif yorum var ve inanırım sizler de bu yorumlara denk gelmişsinizdir. Birincisi bu şahıs kesinlikle medyum filan değil dostlar. Bayağı biri ve alakası bile yok bu işlerle. Tamamen bir halde para kazanmak için yapıyor diyebilirim. Karşısındaki kişinin gözünü boyamak için garip hareketler yapıyor. Acayip giyiniyor. Dualar okuyor. Devamlı sual soruyor data alıyor ve sonrasında da tahminlerde bulunuyor ev güya her şeyi biliyormuş numarası yapıyor.

Giden Pişman

Bu kişiye gidenler oldukca pişmanlar. Bir çok insan aldıkları hizmette memnun değil. Ben de bu kişiden yardım istemiştim fakat ne yazık ki yanlış kişiye gitmişim. Bir tek zaman kaybıydı ki param da gitti şu demek oluyor ki aslen bu adama değil de, onu seçtiğim için kendime oldukca kızmıştım. Sizin de benzer şeyler yaşamanızı istemediğim için bu tarz şeyleri bilmenizi isterim.

Şikayetler Bitmiyor

Dostlar bu şahıs hakkında şikayetler bir türlü bitmiyor. Bana inanmayanlar internette bu isim hakkında derhal araştırma yaparak ne dediğimi anlayabilirler. Hakikaten de söylediklerimin oldukca daha fazlasını yaşayanlar var. Ben bir tek bu kişinin medyumlukla ilgisi olmadığına inanırım. Ümitsizliğe düşen kişilerin bu kişide teselli bulmalarının olanaksız bulunduğunu, bir tek paralarını, zamanlarını kaybedeceklerini tahmin ettiğimi söylemek isterim.

Bundan önceki yazımız olan Maddi Içsel Zarar Uğradım başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum ümit ve sahtekar medyum ümit hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası