Medyum Hocaya Sadece Büyü İçin mi Gidilir?

Medyum Hocaya Sadece Büyü İçin mi Gidilir?Pin

Medyum Hocaya Bir tek Büyü İçin mi Gidilir?

Medyum hocaya yalnız büyü için mi gidilir, hocaya pek oldukça sebepten ve problemi çözmek için gidilir. Hem hususi yaşam; evlilik çocuk ve doğum şeklinde nedenler için gidilir. Hem de genel olarak kamu davaları, ticari davaların görülmesi ve adaletin teslim edilmesi şeklinde mevzularda destek olmak için Medyum hocaya gidilir. Haksız yere iftiraya uğramış kişiler, yitik suç duyurusu olan, kaçırılan, polisin aramasına karşın bulunamayan kişileri bulmak için gidilir. Onun haricinde medyuma niçin gidildiği hakkında bilgiler aşağıdaki paragraflarda yer verilmiştir.

 

PinHocaya Niçin Gidilir?

Medyum hocaya yalnız büyü için mi gidilir? Medyum Hoca’ya yalnız büyü için değil pek oldukça amaç için gidilir. Bu ve sonraki paragrafta maddeler halinde medyuma gitme sebepleri listelenmiş ve açıklaması yapılmıştır.

  • Çocuksuzluk problemini yok etme

Eğer çiftler 5 yada daha uzun senedir evli ise, tıbbi yöntemlere başvurulmuş, tüp bebek şekilleri ve bunun şeklinde öteki yöntemler denenmiş ve gene de çocuk sahibi olunamamışsa, Medyum Hoca kısırlığı yok etme ve çocuksuzluk problemine geleneksel Anadolu şekilleri ve kadim şamanik ritüellerle umar olmaktadır.

  • Kolay doğum sağlamak ve düşükleri önlemek

Medyum hoca yapmış olduğu çeşitli uygulama ve enerjisel iyileştirme teknikleri ile hamile hanımların kolay bir doğum yapması için lüzumlu uygulamaları yapar. Ve geçmişinde düşük yaşamış yada düşük riski olan kişilerin de bebeklerini sağlıkla kucağına almaları için çeşitli yöntemler uygular.

 

Medyum Neler Yapabilir?

Medyum hocanın büyü yapmak haricinde neler yapabildiği mevzusu devam etmektedir.

  • Geç konuşan, geç yürüyen, oldukça ağlayan ve uyumayan evlatları sağaltma

Medyum hoca, geç konuşan ve geç yürüyen, oldukça ağlayan ve uyumayan kolik bebekleri ve evlatları sağlıklarına kavuşmaya destek sunar.

  • Nazardan koruma, kısmet açma, güveyi eve bağlama

Medyum hocalar, bebekleri, evlatları ve yeni evlileri nazardan korumak için uygulamalar yapar. Bunun haricinde bekar genç kız ve delikanlıların kısmetini açarak evlenmelerine, sıhhatli yuva kurmalarına sağlamaya destek sunar. Güveyi eşlerine, ailelerine ve evine bağlamak için çeşitli tedbirler alır.

Medyum hocaya yalnız büyü için mi gidilir, sorusu bu makalede yanıtlanmıştır; Ilk olarak tıbbi yardım almak ve doktorların verdiği tedavi yöntemlerini uygulamak şartıyla bu yöntemler alternatif tıp olarak geçerlidir.

 

 

Rate this post
Yorum yapın