Medyum İlim Yüzünden Arkadaşımla Küstük

Merhabalar, bundan iki ay ilkin başıma gelen bir şeyi size anlatmak isterim. Ben eski sevgilimi tekrardan kendime döndürmek istedim ve bunu iyi mi yapacağımı araştırırken internetten medyum İlim ile tanıştım. Bana sevgilimi kolaylıkla bana döndürebileceğini söylemiş oldu. Be de inandım doğal olarak o denli safım ki. Her her neyse, ben bu kişiyle görüşürken yanımda bir kız dostum vardı. Adını vermek istemiyorum bu sebeple onunla aram açıldı bu medyumun yalanları yüzünden.

Arkadaşımı Suçladı

Medyum bana ısrarla sevgilimin bir başka hanımla ilişkisi bulunduğunu bu kandı tanıdığımı söylemiş oldu. Bana resmen yanımdaki arkadaşımı tanım etti. Bir de arkadaşımın adını duydu o yüzden sanırım onun ismindeki harfleri de anlatmaya başladı. Ben bildiğiniz şoka girdim. Şu demek oluyor ki neye uğradığımı şaşırdım. Her neyse arkadaşıma sormuş oldum bu ne diyor, resmen seni tanım etti diye. Gayem arkadaşımı suçlamak değildi, aksine inanmadığımı bildirmek istemiştim. Doğal olarak dostum bu tavrıma kırıldı ve tartıştık. Şu an benimle hala konuşmuyor.

Adam Dostum Da Geri Dönmedi

Doğal olarak ki ayrıca adam dostum da geri filan dönmedi. Hayatında herhangi biri de yok duyduğum kadarıyla. Ortak arkadaşlarımızdan öğrendiğim için bundan da inanırım. Bu medyum bildiğiniz o an durumu kurtardı kendince kısaca bana hizmet verdi güya. Arkadaşımla aramı bozdu, paramı aldı, vaktimi çaldı ve doğal olarak ki üzerine arkadaşımla kavga ettiğim için fena hissetmememe niçin oldu. Kesinlikle bu kişiden uzak durmanızı tavsiye ederim.

Bundan önceki yazımız olan Medyum Alper başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum alper ve sahtekar medyum alper hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası