Medyum Rahip Sizi Aldatabilir

Slm her insana, başlıktan da anlayacağınız şeklinde negatif bir deneyim yaşadım ve sizin de bu tecrübeden faydalanmanızı sağlamak isterim. Bazı sorunlarım sebebiyle medyum arıyordum. Çevreme sormuş oldum fakat pek bir çözüm bulamadım. Ben de internetten medyum Rahip ile tanıştım. Bu mevzularda o kadar da bilgisi olan biri olmadığımdan kendisini hakkaten medyum sandım fakat bence asla böyle bir durum söz mevzusu değil. Adam bildiğiniz size yalnız sual sorup olanı biteni bilmek istiyor. Sonrasında da bir kağıda Arapça bir şeyler yazıyor. Kısaca ne yazdığını bile bilmiyorsunuz. Bir iki yakarma okuyor. Acayip şeyler yapıyor ki herhalde biz ona inanalım diye yapıyor bu tarz şeyleri.

Görünce Samimiyetinden Kuşku Ettim

Aslına bakarsak ben bu kişiyi görünce samimiyetinden kuşku ettim. Kendisine bir türlü inanmadığım şeklinde, itimat de telkin eden biri değil. Hislerim aslına bakarsan olumsuzdu ki bana önerilmiş olduğu hiçbir şey de çözüm olmadı. Kısaca aslına bakarsak hem anlatarak geçirdiğim vakit boşa gitti, hem de paramı boşa harcamış oldum. Herhangi bir yararını görmedim.

Dikkatli Olun

Neticede internette insanların gereksinimlerini kötüye kullanmak isteyen oldukca sayıda dolandırıcı bulunduğunu biliyoruz. Bu tarz şeyleri bir kısmı ne yazık ki dolandırıcı kisvesi altında hareket ediyorlar. Siz de bu tuzaklara düşmemek için kesinlikle uyanık olmalısınız. Benim bahsettiğim şeklinde kişiler yerine işinin uzmanı olan doğru kimseler bulmanızı tavsiye ederim. Yalnız para için bu işi yapanlara bence dikkat etmek gerekiyor.

Bundan önceki yazımız olan Medyum İlim Yüzünden Arkadaşımla Küstük başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum ilim ve sahtekar medyum ilim hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası