Medyumlar Sitesi

Lise yıllarımda oldukca büyük bir aşk yaşadım. Dillere destan diye isimlendirilen türde bir ilişkimiz vardı. Sabah akşam devamlı birlikte zaman geçiriyorduk. Aynı sınıfta olduğumuz için de yan yana oturuyor, hiçbir anı ayrı geçirmiyorduk. Hepimiz bizlere evlenecek gözü ile bakarken üniversite yerleştirmelerinde ayrı düştük. İlk zamanlar hafta sonları kimi zaman ben kimi zaman ise o devamlı olarak okuduğumuz şehirlere gittik. Sabahlara kadar telefonla konuşuyorduk. Bir süre bu şekilde yönetim ettikten sonrasında araya yolar ve uzaklık girince iş değişmeye başladı.

Birbirimizden uzaklaşmaya başladık

Süre içinde aramızdaki mesafe daha da büyümeye başladı. O kendine nazaran bir çevre edindi ve beni fazlasıyla dikkatsizlik etti, Gözden uzak olunca kalpten de uzak kalınıyormuş onu anladım. Onu deli şeklinde seviyor ve oldukca özlüyordum. Maalesef ayrıldık ve başka hayatlara savrulduk. Aradan 7 yıl geçti. Okul bitti ve çalışmaya başladım. Kalbim ve aklım hala ondaydı. Yerine kimseyi koyamadım. Onu istiyordum. Bunun için bana deva olması adına medyumlar sitesi içindeki benzer hikayeleri okudukça benim de aklıma böyle bir durum yapmak geldi. orada yer edinen medyum ismail ve ona ilişik olan 05449174917 numarasını çevirdim.

Her şey süratli bir halde ilerledi

Eski sevgiliyi geri kazanma vefki ile kısa sürede lise aşkıma kavuştum. Kimse ümitsiz olmasın ve bu kişiye güvensin. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bundan önceki yazımız olan Türkiye’nin en iyi büyü meydana getiren medyumu başlıklı makalemizde ismail hoca kimdir, en iyi hoca ve en iyi medyum hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası