Merak Edenler İçin Sabun Büyüsü

Abim evlendiğinde gelin olarak aldığımız kızın düzgüsel olmadığını düşünüyordum nitekim birkaç yıl geçtikten sonrasında abimi de mutsuz görmeye başlamıştık ve bu durum bizi oldukca üzüyordu. Ne kadar konuşmaya çalışsak da bizlere bir şey belli etmediğinden git gide çökmeye başlıyordu bu sebeple sevmiş olarak evliliğe ilk adımını atmıştı sadece onu bu durumdan çekip çıkarmamız da gerekiyordu. Tek deva sabun büyüsü olabilirdi bigün gelinimizi asla olmayacak bir yerde başka bir insanla bulunduğunu gördüm abime söylesem işler çığırından çıkardı.
Ben Kardeşlik Görevimi Yaptım
Anneme anlatabildim ve minimum benim kadar sakin kalmasını isteyip Medyum Bura hocamızdan bahsettim ne dediysem kabul etti sabun büyüsü nedir iyice anlattıktan sonrasında 05449174917 numarasından hocama ulaştım yoğun bigün geçirmesine karşın bizi kabul etti durumu anlattığımda hızla hareket etmemizi söylemişti buna daha da sevinmiştik.
Uygun görmüş olduğu şartlar da sabun büyüsü iyi mi yapılır hep beraber görmüş ve yaşamış olmuştuk o hanımdan kurtulacak kendimize yeni bir sayfa açacaktık. Bir akşam abim konuşmaya geldiğin de soğuduğunu ve artık onunla evli kalmak istemediğini söylemişti karısı da kabul etmiş aslına bakarsan başka çaresi de yoktu oldukca süratli bir halde işlemleri tamamladık ve boşandılar. Abim şuan bizlerinde sevip tanımış olduğu bir bayan ile nişanlı o denli da mutlu ki iyi ki onu hocamızla birlikte o hanımdan kurtarmışız. Bağlılık büyüleri ile ilgili gerçekleri buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası