Muhabbet büyüsü nedir ? Nasıl yapılmaktadır ? Etkileri nedir

Muhabbet Büyüsü Nedir? 

Muhabbet büyüsü son zamanlarda çokça tercih edilmekte olan büyülerden bir tanesidir. Muhabbet büyüsünün öteki adı ise sevgi büyüsü olarak geçmektedir. Muhabbet büyüsünün tercih edilmesinde ki en büyük amaç evli olan çiftlerin aralarında ki maddi sıkıntılardan dolayı sevginin tükenmesi, küçücük kavgalar sonucu aşkın bitmesi benzer biçimde sebeplerdir. Gene bu büyü ile birbirleri ile yeni sevgili olmuş kişilerin aralarına giren olumsuzlukları yok edebilmek içinde muhabbet büyüsü tercih edilmektedir. Aile içi geçimsizlik problemleri yok etmek için kullanılan muhabbet büyüsü, ek olarak çalışmış olduğunuz iş yerinde negatif durumları da yok edebilmektedir. 

Muhabbet büyüsü iyi emeller için yapıldığından dolayı ak büyüsü kategorisinde yer almıştır. Sadece, gene de şunu söylemekte yarar vardır ki İslam dinine nazaran büyü yapmak ya da yaptırmak bir tür günahtır. Lakin, iyi emeller üstüne meydana getirilen büyülerin günah olmadığına dair pek oldukca İslam alimi ya da evliyalarca da münakaşa mevzusu olmuştur. Muhabbet büyüsünde ki aslolan hedeflenen ise genel olarak insanların birbirlerinin aralarını açan negatif durumları ortadan kaldırabilmektedir. Aralarında husumet olan kişilere muhabbet büyüsü uygulanmış olduğu süre her iki tarafta en kısa süre diliminde geri barışarak, rahat ve mutlu bir hale gelmektedir. Muhabbet büyüsü oldukca etkili bir büyü olduğundan dolayı küs olan iki insana yapıldığı süre sanki daha ilkin asla kavga etmemişler benzer biçimde bir hale girerler ve aralarında oluşan içtenlik durumu eskiye nazaran daha da güçlü olur. 

Muhabbet büyüsüPin

Muhabbet Büyüsü Iyi mi Yapılmaktadır? 

Muhabbet büyüsünü neredeyse her dine mensup olan medyum uygulayabilmektedir. Muhabbet büyüsünün birçok yapım çeşidi bulunmakta olup, bu çeşitler her medyuma nazaran farklılık göstermektedir. Sadece genel olarak muhabbet büyüsü ile ilgili olarak bir yapım metodundan bahsedecek olursak, bu büyü için öncelikli olarak büyü yapılacak kişilerden bir tanesinin sihrin yapıldığı ortamda ya kendisinin bulunması gerekmektedir ya da kendisine ilişkin olan resmin bulunması gerekmektedir. Günümüz teknoloji çağı olduğundan dolayı fotoğraf mevzusunda akıllı cep telefonları yardımıyla gönderim yapılabilmektedir. Hatta fotoğraf yerine büyü yapılacak şahıs ya da kişilerin küçük bir videosunun çekilmesi sihrin uygulanmasına daha da etkili olacaktır. 

Muhabbet büyüsünü yaptıracak kişilere ilk tavsiyemiz bu büyü temiz emeller için yapılacağından dolayı Müslüman ve güvenilir bir medyumu bulmanız olacaktır. Çevrenizde daha ilkin muhabbet büyüsü yaptırmış olan akrabalarınız, dostlarınız, arkadaşlarınız ya da akrabalarınız var ise bu medyumu bulma mevzusunda güçlük yaşamayabilirsiniz. Sadece çevrenizde bu şekilde bir şeyi yaptıran bir yakınınız yok ise web ortamından da çeşitli araştırmalar sonucu güvenilir ve gerçek bir medyuma erişip, muhabbet büyüsünü yaptırabilirsiniz. 

Muhabbet büyüsünde büyü yapılacak kişilerden bir tanesinin fotoğrafı kafi olsa da gene de bu büyü iki ya da daha çok kişiye uygulanacak ise o kişilerinde resimlerinin olması daha iyi olacaktır. Bu büyüde öteki istenilen bilgiler ise; şahıs ya da kişilerin anne adları, baba adları, kendilerinin doğum tarihleri, şahıs ya da kişilerin adları benzer biçimde bir ekip bilgilerdir. Bunların yanı sıra şahıs ya da kişilere ilişkin olan kendilerinin kullandıkları kişisel eşyaları ve mümkün ise şahıs yada kişilerin kendilerinin yazmış olduğu küçük bir yazı örneği de lüzumlu olmaktadır. Sadece kendilerine ilişkin bir yazı örneğine erişim zor ise gerek duyulmamaktadır. Sihrin yapımında ilk olarak şahıs ya da kişilerin kişisel resimlerinin boş bir kısmına gene şahıs yada kişilere ilişkin olan kişisel bilgilerin işlenmesi gerekmektedir.

Bilgiler işlendikten sonrasında bu bilgiler hususi bir çember olan muhabbet çemberi içinde alınmalıdır. Hemen sonra kişilerden alınmış olan kişisel eşyaları ve kendilerinin yazmış oldukları yazı örnekleri fotoğraflara tutturulmalıdır. Son aşamada ise fotoğraflar soğan ve sarımsak kabukları dolu olan bir su içine koyulup, bigün bekletilmelidir. Öteki gün ise fotoğraflar çıkarılıp, kurutulduktan sonrasında rengi kırmızı olan bir bez parçasına sarılıp, kişilerden birisinin hane halkının ya da akrabalarının yer almış olduğu mezarlığa gömülmelidir. Bu şekilde muhabbet büyüsü tamamlanmış olmaktadır. Büyü tesirini averaj 10 gün ile 20 içinde göstermektedir. 

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası