Nişan Atma Durumuna Gelmiştik

Tozpembe geçen nişanlılık dönemimde birden bire nişanlımla aramızda acayip vakalar cereyan etmeye başlamıştı. Beni aramadan, sormadan bir dakika olsun duramayan nişanlım gün içinde beni aramaz, sormaz bir duruma gelmişti. Başta iş stresine, yorgunluğuna, koşuşturmalarına yordum fakat her gün aynı soğukluğun devam etmesi benim de nişanlımdan soğumama sebep olmaya başladı. Evet, deliler şeklinde sevdiğim, aşkından öldüğüm, evlilik için gün saydığım adama karşı müthiş bir soğuma duygusu hissediyordum. Karşılıklı soğukluğumuz en sonunda aramızdaki her şeyi tam anlamıyla kopma noktasına getirmişti.

Annemin Medyum ismail’la Tanışması

Artık asla konuşmuyor, buluşmuyorduk. Doğal olarak bu durum kısa süre içinde ailemizdeki her insanın dikkatini çekmeye başladı. Anne ve babam neler bulunduğunu anlamaya çalıştı. Hepimiz bu büyük aşkın geldiği noktaya inanamaz olmuştu. Etrafımdakiler ellerinden geleni halletmeye çalışıyor, nişanlımla barışmamız için deva arıyorlardı. Annem benim için küs çiftlerin barışması için medyum arayışına koyulmuştu. Başta komik gelen bu arayışın, nişanlımla tekrardan barışmamızı sağlayacağını nereden bilebilirdim ki?

Nişanlımla Barıştık

Annemin hocamızla kontakt kurmasının peşinden pek inancım olmasa da her şeyi akışına bırakmış, beklemeye başlamıştım. Bu tür şeylere inanmak içimden gelmiyordu fakat içimde küçük da olsa ümit kırıntıları yeşermişti. 05449174917 nolu hat adeta hayatımın dönüm noktasını oluşturdu. Annemin Medyum ismail ile görüşmesinin peşinden nişanlımla aşk tazelemeye, tekrardan düğün için gün saymaya, her şeyi kalmış olduğu yerden daha kuvvetli ve şefkatli şekilde yaşamaya başladık.

 

Bundan önceki yazımız olan Muhabbet Büyüsü başlıklı makalemizde Muhabbet Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası