NOHUT BÜYÜSÜ

Nohut büyüsü çoğu zaman aşıkların, evlilerin ilişkideki ayrılık sorunlarını çözmek için yaptırdığı etkili ve tesirli bir büyüdür. Nohut büyüsünde büyüyü yaptıran taraf 3. bir kişi olması imkansız.
Bu büyüyü yaptırmak için içinizde karşı tarafa sevgi, ilgi, şefkat olması gerekmektedir.
Nohut büyüsü sevdiğiniz kişinin sizi terk etmesi, uzaklaşması yada araya mesafe girmesi benzer biçimde karşı tarafın ilgisizliği, sevgi azalması benzer biçimde durumlar için etkili bir büyüdür.

Bu büyüyü tek başınıza yapmanız kesinlikle tavsiye edilmez. Bağlama yada Aşk Büyüsüne nazaran doğru kişiler tarafınca yapıldığı sürece daha ılımlı bir büyüdür.Bu sihrin oldukca fazla tercih edilmesinin sebebi sevdiğiniz kişiye hiçbir ziyanı olmaması ve sevdiğiniz kişide bir tek mevcud mutlu anılarınızın yeniden anımsamasını sağlamak, karşı tarafı benliğinden çıkaracak bir zihin yapısına sokmamasıdır.

Nohut Büyüsünü yaptırırken inançlı ve bu mevzuda bilgili, deneyimli bir hoca eşliğinde kişinin süreç içinde olması oldukca önemlidir.

Nohut büyüsü oldukca kısa sürede etkili olan tasvirli bir büyüdür. Bu sihrin en mühim noktası öteki büyülere nazaran agresif bir büyü olmaması ve tesirinin gözle etkili bir şekilde gözlemlene bilmesidir. Nohut büyüsü tesiri averaj 5 gün içinde meydana gelir. Bu büyüde sevdiğiniz şahıs ile artık görüşmüyor olsanız bile büyü yapıldıktan en geç 5 gün sonrasında kendinizi ara ara karşı tarafa göstermek gerekir. Bu sihrin esas tesiri sevdiğiniz kişinin sizi gördükçe zihninde güzel anılarınızın canlanması, fena olan anıların silinmesi yada güzele yorulması ile gerçekleşir.
Nohut büyüsü sevdiğiniz kişinin aklında sizin yer edinmenizi ve sizi gördükten sonrasında kendisinin daha mutlu, neşeli bir fert haline dönüşmesini sağlamaktadır.

NOHUT BÜYÜSÜ YAPTIRIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Bilgisiz, inançsız kimseler tarafınca yardım alınarak meydana getirilen Nohut büyüsü tesirini ilk zamanlar izah edebilir sadece başınıza daha büyük sıkıntılar açılması kaçınılmaz olacaktır.

Sevdiğiniz şahıs ile aranız düzelmiş olsa bile bu geçici bir durum olacak ve aile bağları, iş sıkıntıları, sevdiğin kişiye tahammülsüzlük ve kişinin benliğinden yoksun hale gelmesi benzer biçimde değişik etkisinde bırakır oluşturabilmektedir.

Büyüyü tek başınıza yapmanız kesinlikle tavsiye edilmez. Sihrin bilinçsiz bir halde gerçekleştirilmesi durumunda kişinin yalnızlaşması yaşamdan kendini soyutlaması benzer biçimde bunalım süreçleri yaşaması kaçınılmazdır.

NOHUT BÜYÜSÜ KİMLERE YAPILMAZ

Nohut büyüsü daha ilkin karşılaşmadığınız, anınız olmayan, sevmediğiniz birisine yapılamaz. Yaptırmış olsanız bile bir tesiri olmayacaktır. Bundan dolayı bu büyüdü sevdiğiniz kişinin zihninde, anılarında sizin yer edinmiş olmanız gerekmektedir.
Nohut büyüsünün etkili olabilmesi için ayrılıktan en geç 6 ay içinde gerçekleştirilmesi gerekir. Daha uzun ayrılıklar da dinsel tören olarak başka büyüler ile beraber gerçekleştirilirse tesirini gösterecektir.

NOHUT BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Nohut büyüsü bilge ve inançlı bir medyum hoca tarafınca destek alınarak yapılmalıdır. Yapım aşamasında hocanın yönlendirmeleri ile beraber 41 tane nohut ile büyü gerçekleştirilecektir.
İlimli bir medyum hocasından destek aldığınız süre büyü için lüzumlu olan 41 tane taze nohut, taş, ateş yakılacak bir demir tas ve ateş lüzumlu olacaktır.
Nohut büyüsü akşam ezanından 1 saat sonrasında civarı yapılmalıdır. Gece olmasına gerek kalmamıştır sadece güneşin batmış olması gerekmektedir.

Büyüyü gerçekleştireceğiniz odada hiçbir suni ışık deposu açık olmamalıdır. Telefon ışığı yada mum ışık kaynakları olmaması gerekmektedir.
Büyü için lüzumlu olan dualar medyum hoca tarafınca okunacak ve sonrasında sizin okumanız ve ritüelleri yerine getirmeniz ihtiyaç duyulan adımlar size anlatılmış olacaktır.

İşine hakimiyeti yüksek olan medyum hocalarca yapılması ihtiyaç duyulan bu nohut büyüsünü yaptırmak için internet sitemizden medyum hocamızla iletişime geçerek daha detaylı informasyon alabilirsiniz.

Rate this post
Yorum yapın