Odkara Aşk Büyüsü

Odkara aşk büyüsü kara büyülerin grubunda yer edinen bir büyüdür. Bu sihrin yapıldığı şahıs en etkili aşk büyüsünün tesirinde kalır. Sihrin amacı kişiyi etkileyerek istenen başka bir kişiye meyletmesini sağlamaktır. Bu hem âşık etme, bağlama hem de geri döndürme büyüsü olarak tesir eder. Büyü emek vermesi esnasında cinlerden yardım alınır. Bundan dolayı en yakıcı ak büyüsü olarak nitelendirilir. Odkara aşk büyüsü eski çağlardan ulaşan Asya şaman büyüsü olarak bilinir. Orta Asya’da en fazla malum üç büyük cin çar, çur, çor adıyla anılır. Bunların yardımıyla meydana getirilen aşk büyüsü ise kara ateş olarak anılır. Odkara aşk büyüsü için informasyon almak isteyenler Medyum ismail ile resmi telefonu olan 05449174917 ile görüşme yapabilir.
Iyi mi Yapılır?
Bu etkili büyü doğrusu odkara aşk büyüsü iyi mi yapılır, bunun pek fazlaca materyale gereksinim duyulur. Sadece büyüyü yapmak için temel materyal safran mürekkebidir. Odkara büyüsünde pek fazlaca detay bulunmaktadır. Bilhassa bozulmuş meyveler, karınca dışkısı, daha evvelde çinko tabletlere yazılmış ve bekletilmiş celbler bunlar arasındadır. Bu malzemelerle meydana getirilen emek harcama ile büyü yapılır.
Tesirleri
Odkara aşk büyüsü tesirleri, istenen kişinin âşık edilmesi ya da sevgilinin elde tutulması için kullanılır. Büyü meydana getirilen şahıs devamlı meydana getiren kişiyi düşünmeye adım atar. Düşünmek istemese bile bunu aklından çıkarmayı başaramaz. Rüyalarında bile görür. Büyü tesirini tam gösterdiğinde de kişinin yanına gelir.

Bundan önceki yazımız olan Geri Getirme Tılsımı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası