Ortadan Kayboldu

Dostlar ben Melisa, annem ve babam ayrılmak üzereyken onları tekrardan bir araya getirmek için medyum Cumali ile görüşüp kendisinden yardım istedim. Tek hedefim ailemin beraber kalması ve ayrılmamasıydı. Meğer ne büyük bir yanılgı içine düşmüşüm. Bu adam medyum filan değil, meğer bildiğiniz dolandırıcı imiş. İki kere görüştük bana saçma sapan şeyler verdi sonrasında da ortadan kayboldu. Bendeki numarayı arıyorum ulaşılamıyor. Doğrusu telefonu kapatmış ya da hattını değiştirmiş. Sonrasında internette neler neler okudum bu şahıs hakkında bir bilseniz.

Tek Dertleri Para

Bu kişilerin tek dertleri para. Doğrusu sizden ne kadar para koparabilirler ona bakıyorlar. Bu Cumali denen adam da benim gibilerle bir iki kez görüşüp, foyasının meydana çıkmasına azca kala derhal ortadan kayboluyormuş. Meğer verdiği telefon numarası devamlı değişmiş. Ona ulaşamayan bir tek ben değilim. hatta adını değiştirip o şekilde hizmet veriyormuş diye de duydum. Doğrusu oldukca dikkatli olmanız lazım.

Görüşmeden Ilkin Araştırın

Ben bu adama verdiğim para ile varlıklı olmam fakat ahmak yerine konulmak da istemiyorum. Neticede bu vaka canımı oldukca sıktı. Anne ve babam da ne yazık ki boşandılar. Keşke daha iyi araştırıp, işini iyi icra eden ve bana, aileme oldukca daha çok yardımı dokunabilecek biri ile görüşseydim. Acil karar vermemin olumsuzluğunu ben de bu şekilde yaşamış oldum. Bu adama rastlarsanız anlattıklarım aklınıza olsun.

 

Bundan önceki yazımız olan Medyum Rahip Sizi Aldatabilir başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum rahip ve sahtekar medyum rahip hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası