Papaz Büyüsünün Etkileri

Papaz büyüsünün tesirleri nedir bu mevzuda sizlere detaylı bilgiler sunacağız ; Papaz Büyüsü ‘nün halk arasından oldukça yanlış bilinmektedir. Fakat devletimizde en oldukca malum  Sayı Kanaat Büyüsü ‘dür. Bu ifrazata süryanice ve ibranice bir birşeyler okunması mümkün ve birazcık sarı gül suyu ile karıştırılarak kuvvetli tılsımlar eşliğinde meydana getirilen büyü türleridir.. Bundan Sonrasında Papaz Büyüsü yapılacak olan adama sevilmiş olduğu bir içeçek veyayemekte olmak suretiyle yedirilir yada içerilir.. Bu Şekilde Papaz Büyüsü ‘nü yaptıran hanıma kul abd olur.

Buna ek olarak ; Peder Büyüsü “Kara büyü” grubundan olduğu amaçlı ,bu büyülerin yapılışında büyük olasılıkla şahsın vücudundan bir lime (saç, idrar, kan, tükürük, tırnak, sayı kanaat ,meni…) kullanılır ve bu lime etkilemek istenen şahsın vücudunda yer alması (yedirilmesi) esasına dayanır.

Mesela adama yapılmış Peder Büyüsü tesiri altında olan şahıs, Peder Büyüsü yaptıran kadının rastgele bir parçasını vücuduna almış olduğu amaçlı o kişiden ayrı kalamaz. Peder Büyüleri yanlızca yedirme içirme şeklinde değil değişik usullerlede yapılabilir.

Papaz Büyüleri yanlızca erkeği yada bayanı bağlamak amaçlı yapılmaz. Peder Büyüsü ‘nü bilinenin aksine Papazlar yapmaz. Doğrusu elbetteki Papazlarında yapmış olduğu büyüler vardır.

Çoğu zaman bu uygulamalar inanç dışı ameliyeler olduğu amaçlı ve ritüellerde süryanice yada ibranice okumalarda bulunulduğu amaçlı adına Peder Büyüsü denilmiştir.

Papaz Büyüsü
meydana getirilen adam doğru yapıldığı sürece oldukca kuvvetli tesirleri gözükmektedir.Bu büyü meydana getirilen adam işini,sevdiğini yada yaşamış olduğu şehri anlık olarak bırakır. Ve bir ek olarak ayrılmamak amacıyla yakınında kalmak isterse .O kişide bir yaşam refah ve mutluluk bulur ve yaşam boyu uygun yaşamını sürmeye devamı kıymet .
Birine Papaz Büyüsü Olduğu Iyi mi anlaşır ve iyi mi papaz büyüsü çözülür?
Doğrusu bir zamanlar herşey yolundayken tüm uğraşlara karşın eşiniz bir başka hanımla birlikteyse ve evine dönmüyorsa, işleriniz rast gitmiyorsa, evlenmek amaçlı oluşturulan kapılar aniden kapanıyorsa, anlamsız ve ansızın ayrılıklar yaşanmışsa, bir çeşitli istediğiniz yere gelemiyorsanız hülasa olmuyorsa bu peder büyüsüdür.

Şundan dolayı peder büyüsü kimi zaman kusma şeklinde kendini gösterse de genel itibariyle hiçbir deli davranış ya da hastalık emaresi göstermez. Peder büyüsünün tesirinde olan şahıs bunu bu şekilde onay kıymet ve onun amaçlı her şey normaldir.
Geçmişte yanlızca hanımefendi adam ilişkilerinde kullanılan peder büyüsü günümüzde her çeşitli maksat amaçlı kullanılır hale geldi.  Peder büyüsü ‘nün aslolan en dev gibi görülen tesiri istenen bir işin asla olmamasıdır.  Peder büyüsü ‘nün bedende görülen hiçbir yan tesiri yoktur.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası