Papaz Büyüsüyle Sevdiğini Kendine Aşık Etmek

Büyü şekilleri ile sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlamak mümkün. Sadece etkili dualar yardımıyla da sevdiğinizi kendinize aşık edip bağlayabilirsiniz. Bu yöntem hazırlanırken etkili tılsımlar kullanılır. Papaz büyüsü’nün de öteki uygulamalar benzer biçimde kendine özgü çözme şekilleri bulunmaktadır. Bunu gene papaz büyüsü yapabilen kişiler tarafınca yapılmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Real madrid’in, Granada’ya yenik olduğu karşılaşmada Granada’nın kale diğerine konulmuş bir fotoğraf akıllara ‘Papaz büyüsü mü yapılmış oldu?’ sorusunu getirmişti. Örnek olarak, “papaz büyüsü” olarak malum meşhur sihir çeşidi, En tehlikeli büyü çeşidi olarak bilinmektedir.
Papaz büyüsünün bir oldukca yapılış amacı olmasıyla beraber halk içinde en oldukca malum metodu hayz doğrusu tane kanı ile yapılanıdır. Bu ifrazata Süryanice ve İbranice bir şeyler okunması mümkün birazcık gül suyu ile karıştırılarak Papaz büyüsü yapılacak adama içirilir. Bu sayede istenen adam o hanıma kul köle olur.

YouTube video

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası