Paranız Çöpe Gitmesin

Merhaba dostlar size başımdan geçen bir vakası anlatmak ve sizleri uyarmak isterim şu sebeple başkalarının da dolandırılmasını istemiyorum. Fena giden ve eşimin annesinin gölgesinde ilerlemeye çalışan bir evliliğim vardı ve bu mevzu huzurumu, rahatlığımı, mutluluğumu engelliyordu. Bu durumdan kurtulmak için diyalog konusunu denedim sadece aldığım geri dönüşler fazlasıyla negatif olunca kendimi pozitif fikir açısından kaybetmiştim. Sohbetlerde, dedikodularda ve televizyonlarda duyduğum bu medyum vakasına odaklandım gayem bir tek denemekti başlangıçta sadece daha sonraları bu işin içine girdiğimde, çeşitli yazılar, yorumlar okuduğumda ciddi ciddi bu işi halletmeye karar veriyordum.

Olmuş Benzer biçimde Anlatılan Senaryolara Dikkat

İnternet sitelerindeki yorumlar sanki olmuş benzer biçimde anlatılıyor, güzel cümleler ile süslenip mutlu sonla biten bir senaryo benzer biçimde önümüze servis ediliyor bu da okuduktan sonrasında netice alacağımız inancını bizlere aşılıyor aslına bakarsan. İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumu en iyi şekilde kullanabiliyorlar ve iyi niyetinizi yerin altına rahatça sokabiliyorlar.

En İyi Şekilde Araştırma Yapmak Mühim

Gerek kendimi rahata çıkarmak, gerekse evliliğimi kurtarabilmek adına derhal çözüm bulmak istediğim için detaylı bir araştırma ve araştırma yapmadan Medyum Galip isminde birisinden buluşma aldım ve sorunuma umar olmasını istedim. Ne yazık ki büyük bir hata yapmışım şu sebeple karşımdaki insanoğlunun bu mevzularla ilgili hiçbir bilgisi yoktu resmen ve güvenilir bir anlatıma, dile haiz olmadığını karşı tarafa iyi bir halde geçiriyordu.

Bundan önceki yazımız olan Paranız Boşa Gider başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum aytac ve sahtekar medyum aytac hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası