Platonik Aşkıma Çare Arıyordum

Dostlar merhaba. Çalıştığım yerde evli iki evladı olan mesai arkadaşıma ilgi duymaya başlamıştım. Adam son aşama mülayim, iyi niyetli, hiçbir hanıma yan gözle bakmayacak kadar eşine bağlı, saf biriydi. Onun böylesine eşine sadık ve dürüst oluşu onu daha çok beğenmeme niçin oluyordu. O adeta hayallerimdeki erkekti. Beni ve ona karşı olan duygularımı hiçbir süre fark etmeyeceğini biliyordum fakat ona haiz olmayı hayal etmeden duramıyorum. Oldukca yanlış ve haksız bir yolda olduğumu biliyordum fakat kalbime söz geçiremediğim için yaşadığım duyguların beni sürüklediği noktayı fark edemiyordum.

Onları Boşandıracağım Demişti

Ne yapmış olup edip onu kendime âşık etmeliydim fakat iyi mi? Tek düşüncem bu olmuştu. Kuzenim büyülere ilgi duyan biriydi. Önceleri ona bu tür şeylere ilgi duyuyor olmasından dolayı kızardım. Bigün benim de hocalara merak saracağımı asla düşmezdim fakat karşılıksız aşkın acısı beni bambaşka birine dönüştürmüştü. Kuzenimin önerisiyle Medyum Şahmaran hocayla tanıştım. Kendisi ilk baştabana pek bir sıcak bir o denli da dürüst gelmişti. Hikâyemi baştan sona dinlemek istedi. Ne istediğimi sordu, boşanmalarını istediğimi söyledim. Boşanma büyüsünün oldukça etkili bulunduğunu belirtti. Yapacağı sihrin arkasından yedi gün içinde boşanma durumuna geleceklerini güvence etti. İstediği parayı yatırdım. Yedi gün süresince boşanacakları günü sabırsızlıkla beklemeye başladım.

Gerçek Medyum Sanmıştım

Yedi gün değil üstünden tam iki buçuk ay geçmiş olmasına karşın halen evli ve mutluydular. Oldukca etkili bir büyü bulunduğunu iddia etmiş olduğu şeyin yalandan dolandan ibaret bulunduğunu fark ettiğimde çoktan iş işten geçmişti.

Bundan önceki yazımız olan Paranız Çöpe Gitmesin başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum galip ve sahtekar medyum galip hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası