Sabun Büyüsü Ailemi Kurtardı

Annem ile babam bir türlü anlaşamıyorlardı aslen birbirlerini ne kadar sevseler de hep didişiyor evde devamlı olarak yüksek gerilim yaşanıyordu. Düğün hazırlığı içerisindeydim tatsızlık çıksın istemiyordum artık evden de gidecektim aklım iyice onlar da kalacaktı bunu yaptırmak son çaremdi ve sabun büyüsü denemeye karar verdim. Bir ihtimal bu şekilde birbiri ile yazışma oluşturmayı sakince becerebilen bir akrabalarım olacaktı edinim görecektim bir şey kaybetmezdim.
Her iki Ailemi de Tekrardan Kurmalıydım
Herkesten habersiz hocamı bir halde buldum ona 05449174917 resmi numarasından ulaştım buluşma alıp görüşmeye gittiğimde senelerdir çektiğimiz bu durumun kısa süre içinde yardımıyla düzeleceğini söylemiş oldu. Anne ve babam için sabun büyüsü nedir sorusuna yanıt buldum yapacaklarımızı tek tek anlatıp beni aydınlatan hocamla el ele vermiştik ve artık her şeyin düzelmesini beklemeye koyulmuştuk bu koşturmacamın içinde onların gereksiz problemlerine daha çok kafa yoramazdım.
Düğünüme son birkaç ay kalmıştı ki sabun büyüsü iyi mi yapılır aklıma geldi şu sebeple öylesine mutluydum ki bir şeylerin düzeldiğini bile algı edemiyordum. Artık evimizde kavgalar olmuyordu, hepimiz canla başka benim mutlu günüme hazırlanıyordu daha da sevinçliydim bunu başaran hocama minnet borçluydum. Artık çevremde problem yaşayan, bir bilene danışmak isteyen olursa derhal ismail hocamın telefonunu verip iletişime geçmeleri icap ettiğini söylüyorum sizler de her mevzuda destek alabilirsiniz. Istek duaları için buraya tıklayabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan İyi ki Aşk Büyüsü Yaptırdım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası