Sabun büyüsü bana da lazım oldu

Daha ilkin bir komşumuz sabun büyüsü hakkında anneme bir şeyler anlatıyordu o günlerde aklımda kalmış. Doğal ki Hemen sonra bana lazım olacağı asla aklıma gelmemişti o yüzden oldukca dikkatli dinlememiş değil mi fakat seneler sonrasında işime yarayacağını şu an birisi söylemiş oldu kesinlikle düşünemezdim. Evliliğimde bazı problemler yaşamaya başlamıştım eşimin başka bir hanımla ilişkisi olduğundan hakkaten oldukca büyük problemler içindeydim. Aileme de durumu anlatamıyorum bundan dolayı insanların diline düşmek istemiyordum ki kendi akrabalarım bile olsa bir söz söyleseler canım sıkılacaktı.
Herkesten gizledim
Her şeyde olduğu benzer biçimde oldukca kuvvetli bir karı olduğum için bu problemi da tek başıma çözmek istedim. Ne eşime bir şey belli etti ne de yakın arkadaşlarıma bu mevzudan bahsettim. Bir tek sabun büyüsü hakkında birazcık araştırma yaptım bundan dolayı bu mevzuyu tek başıma çözmeye kararlıydım. Medyum ismail ile de sabun büyüsü araştırması yaparken tanıştığım ve kendisinin resmi telefon numarasını da internetten buldum. Resmi 05449174917 nolu hattını aradım. Derhal yanıt ver diye ve sağ olsun bana bu mevzuda destek oldu.
Aramakla doğru şeyi yapmışım
Hakikaten de seneler ilkin duyduğum benzer biçimde sabun büyüsü oldukca etkili bir büyüydü. Benim eşim üstünde de oldukca kısa süre içinde tesir etti. Eşim beraber olduğu öteki hanımdan sessiz sedasız ayrıldı ve hiçbir şey olmamış benzer biçimde bana da bir şey belli etmeden evliliğimizde oldukca güzel bir halde devam ettik.

Bundan önceki yazımız olan Sabun büyüsünü araştırdım başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın

Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Büyüsü Bağlama Duası Aşk Duası Aşk Büyüsü Aşık Etme Duası