Sahte Büyücüler Her An Her Yerde Karşınıza Çıkabilir

Dostlar ismim Eda. Size başımdan geçen fena bir tecrübeden anlatmak için buradayım. Eşimle 5 senedir evliyiz. Allaha şükür maddi açıdan rahat bir evliliğim var fakat son birkaç aydır konuşma bozukluğu yaşamaya başladım. Durumum her geçen gün fena bir duruma gelmeye başladığında her doktorun kapısını çaldım. Muayene eden doktorların hepsi tıbbı açıdan herhangi bir sorunum olmadığını söylemiş oldu. Haftalarca konuşma terapisine gittim fakat yarar etmedi.

İletişime Geçtiğiniz Medyuma Derhal Güvenmeyin

Tıbben herhangi bir sorunumun olmamasına karşın niçin konuşma bozukluğu yaşıyor olduğumu bir türlü anlamıyordum. Eşimin, dostumun, arkadaşlarımın dahi bu mevzuda hiçbir fikri kalmamıştı. Bigün gene bana ne oldu bu şekilde diye düşündüğüm esnada acaba bir hocaya görünsem mi diye aklımdan geçirdim. Son deva olarak bu yolu denemeyi kafama koydum. Mahallemizde oturan birkaç hoca teyzeye gittim. Sağ olsunlar okudurlar üflediler fakat netice değişmedi. Çareyi internette bulmaya karar verdim ve bu anlamda hayatımın en büyük hatasını yaptığımı fark etmedim. Medyum Bedevi lakaplı kişinin tanınmış, meşhur, güvenilir bir hoca olduğu düşüncesine kapılarak kendisine ulaştım. Ona derdimi anlattım. Kendisi ertesi gün beni arayıp kaynanamın ağzımı bağlama büyüsü yaptırdığını söylemiş oldu. Adeta şoka girdim. Olduğum yerde yığılıp kaldım. Kaynanamın yapmış olduğu büyüyü bir çırpıda bozacağını nefesiyle yeniden eskisi şeklinde konuşmamı sağlayacağını söyleyip beni rahatlattı.

Göz Nazaran Nazaran Kandırıldım

Ödemem ihtiyaç duyulan fiyatı söylediğinde ücretin ne denli yüksek olduğu umurumda bile olmadı. Benim için mühim olan yeniden konuşabilmemdi. Büyüyü bozduğunu söylemesinin peşinden epeyce süre geçmiş olmasına karşın kendimle ilgili hiçbir değişimin olmadığını fark ediyordum. Konuşama bozukluğum eskisi şeklinde devam ediyordu. Ben de bu durumda kandırılmış olarak dolandırıldığımı fark ettim ve hakkaten kahroldum.

Bundan önceki yazımız olan Platonik Aşkıma Umar Arıyordum başlıklı makalemizde dolandırıcı medyum şahmeran ve sahtekar medyum şahmaran hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Rate this post
Yorum yapın